Elbow išleis savo alų, kuris vadinsis „Build A Rocket Boys“

2011-07-13Liudas Zakarevičius

Mančesterio roko grupė „Elbow“ prisipažino, kad pristatys naują alaus rūšį, kuri vadinsis taip pat, kaip ir paskutinis grupės albumas – „Build A Rocket Boys“.

Kolektyvas, save įvardinantis „tradicinio britiško eilo“ mylėtojais, naująjį riboto tiražo alų turėtų pristatyti šiemetiniame maisto ir gėrimų festivalyje savo gimtajame mieste spalio mėnesį.

Kalbėdamas su britų radijo stotimi „X Fm„, grupės lyderis Guy’us Garvey’us sakė, jog jų alus bus „auksinis eilas su subtiliu kartumo, salyko ir džiovintų vaisių aromatu“.

ManoMUZIKA primena, kad šiemet penktąjį studijinį albumą išleidęs Mančesterio kolektyvas „Elbow“ prieš trejus metus laimėjo prestižinę „Mercury“ statulėlę už jau kultiniu Didžiojoje Britanijoje tapusį įrašą „Build A Rocket Boys“. Viršuje – viena minėto įrašo dainų „One Day Like This“

 

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>