Lyrikos meistrai Lambchop išleidžia naują albumą ir dovanoja pristatomąjį kūrinį

Nenustebsim, jeigu grupė „Lambchop“ dar nebuvo užkliuvusi Jums už ausų, tačiau nepabijosime garantuoti, jog lyrikos ir romantizmo gerbėjams šių amerikiečių atradimas prilygs principui „kartą paragavęs – negali sustot“.

Lambchop albumo „Mr. M“ viršelis

Kolektyvas niekada nėra turėjęs pastovios sudėties, o visas kūrybinis „svoris“ visuomet teko grupės lyderiui ir „sielai“ Kurtui Wagneriui, kuris muziką kuria jau dvidešimt penkerius metus. Tiesa, nors yra ganėtinai sunku jo muziką „įrėminti“, ko gero, arčiausiai Kurtui limpa alternative country „etiketė“ su netiesiogiai jaučiamu folko ir soulo „prieskoniu“.

Apsižiūrėję, jog dėl sunkiai suvokiamų priežasčių niekada nesame pasidalinę „Lambchop“ daina „Is A Woman“, skubame taisyti padėtį ir nors prabėgom supažindinti su Vagnerio kūryba.

„Lambchop“ išleistų studijinių albumų skaičius siekia velnio tuziną, o įvairių bendradarbiavimų, singlų ir EP net nesiimame skaičiuoti.

Kitąmet, vasarį, Kurtas ketina išleisti naują albumą, kurį pavadins „Mr. M“. „Tiesiog jaučiau, jog „Lambchop“ savyje nešiojasi medžiagos dar vienam geram įrašui“, – pristatydamas albumą pasakojo kolektyvo lyderis, – ir šįkart ketinau padaryti taip, kad viskas kaip įmanoma labiau atitiktų mano norus“.

Taigi, desertui, visa puiki puokštė: viršuje – nemokama naujo albumo pristatomoji daina „If Not I‘ll Just Die“ (spustelėkite „Soundcloud“ lange juodą žemyn nukreiptą rodyklę dešinėje po žodeliu „info“), apačioje – kūrinys „Is A Woman“ iš 2002 pasirodžiusio albumo tokiu pat pavadinimu, kurio negalima praleisti pro ausis, bei naujojo albumo anonsas su koncertinio turo datomis.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *