LT: Ramsy – Tarp Tikrovės Ir Apgaulių

Šiandien pristatome dar vieną puikų lietuvišką kūrinį. Šį kartą jūsų dėmesiui išskirtinis pirmą kartą plačiajai visuomenei pristatomas lietuviškos hip hop scenos kūrinys „Tarp Tikrovės Ir Apgaulių“.

Šį trumpą, bet be galo nuoširdų ir simbolių kupiną kūrinį maždaug prieš 8 – 10 metų sukūrė ir įrašė jau iširusio hip hop kolektyvo „Mental Crew“ narys „Ramsy“. Prisipažinsime, šį kūrinį žinome jau labai seniai ir tik neseniai begerdami savaitgalinį alų su Algirdu (tikrasis atlikėjo vardas) nedrąsiai užklausėme, ar galima būtų šį puikų darbą leisti paklausyti plačiajai publikai. Algis sutiko, bet įspėjo, jog „Tarp Tikrovės Ir Apgaulių“ niekada nebuvo iki galo užbaigtas. Viršuje girdite garsiškai iki galo nesureguliuotą demo versiją, bet tokią tikrovišką, nuoširdžią ir visiškai lietuvišką.

Tiesa, net ir baigęs „reperio“ karjerą, Algis nenustojo kurti ir kartais maloniai pasidalina savo instrumentaliniais kūriniais prisidengdamas vėlgi simboliniu „Daigtai ir Dalikai“ pseudonimu. Siūlome kelis puikius, sakytume, „Dam Funkiškus“ darbus perklausyti jo soundcloud profilyje, o patį „Daigtai ir Dalikai“ raginame nesustoti kurti.

Viršuje jūsų dėmesiui tikras lietuviškas repas – „Tarp Tikrovės Ir Apgaulių“.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *