REMIKSAS: Crazy P – Changes (Mario Basanov Remix)

Tikros house muzikos portale manoMUZIKA.lt atrasite ne tiek ir daug. Tačiau jei turime gerų šio stiliaus garsų – mielai dalinamės. Ypatingai džiugu tai daryti, kuomet prie kūrinio nagus prikišęs ir mūsų tautietis Mario Basanov. Pristatome grupės „Crazy P“ kūrinio „Changes“ remiksą, kurį ir įrašė mūsų minėtas Mario.

"Crazy P" (nuotr. iš grupės Facebook profilio)

Didžiosios Britanijos elektroninės ir šokių muzikos grupę „Crazy P“ (pilnas pavadinimas kiek subtilesnis – „Crazy Penis“) dar prieš 17 metų įkūrė Chris Todd ir Jim Baron. 2002 metais kolektyvas išsiplėtė iki 5 narių grupės ir gyvuose koncertuose pasirodo su vokaliste, bosistu ir perkusija. Per netrumpą kompanijos muzikavimo istoriją išleisti 6 studijiniai albumai, kurių paskutinis „When We On“ pasirodė praėjusiais metais. Jame yra ir originali kūrinio „Changes“ versija.

Jei mūsų gausia muzikine informacija perkrauta atmintis neapgauna, prieš dešimtmetį Jim Baron grojo Vilniuje kaip didžėjus. Dar viena puikia žinia yra ta, jog jau kovo 9 dieną tas pats Jim Barons su grupės vokaliste Danielle Moore sugrįžta į Vilnių ir žada surengti pasirodymą didžėjų kolektyvo „Discomafia“ renginyje. Beje, tokios sudėties duetas pasaulyje rengia pasirodymus „Crazy P Soundsystem“ pavadinimu.

Įvertinti puikų ir melodingą house muzikos kūrinį su lietuvišku prieskoniu galite ir Jūs.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *