Dovanojame tris kvietimus į Mark Fiction prisistatymo koncertą Tamstoje

Kai metų pabaigoje būsime priversti lenkti rankų pirštus ir kalbėti apie tai, kas 2012- aisiais Marijos Žemės muzikos padangėje buvo įsimintiniausi įvykiai, jau dabar neabejojame, kad vieną iš garbingiausių vietų sąraše užims grupės „Flamingo“ sugrįžimas. Tiesa, flamingai sugrįžo ne tik atnaujinę savo kūrybines čakras, bet ir pakeitę pavadinimą.  Jeigu vis dar yra tokių, kurie nežino, manoMUZIKA primena, kad nuo šiol Lietuvą indie roko garsais garsinanti grupė vadinasi „Mark Fiction„.

Mark Fiction (nuotr. Jurijaus Azanovo)

Taigi, mieli manoMUZIKOS draugai, mes turime Jums visai neprastų žinių. Pirma (bemaž pagrindinė) žinia yra ta, kad jau rytoj (balandžio 12 dieną) „Mark Fiction“ rengia savo pirmą debiutinį pasirodymą labai ribotam žmonių skaičiui. Istorinis – pirmasis grupės koncertas įvyks Vilniaus muzikos klube „Tamsta„… Kaip jau supratote, iš čia seka ir antra geroji naujiena: MES JUMS NORĖTUME PADOVANOTI TRIS DVIGUBUS KVIETIMUS Į ŠĮ KONCERTĄ! 

Kadangi neabejojame, jog norinčių bus tikrai daug, kartu su buvusiais flamingais sugalvojome pakankamai suktą ir įdomų klausimą, į kurį atsakę tampate kandidatais keliauti į rytoj vakare įvyksiantį „Mark Fiction“ pasirodymą. Tiesa, atsakymą į klausimą paslėpėme savo facebook paskyroje, todėl jei tik turite priėjimą (nepykite, bet tai – ir vėl palengvinimas visiems, turintiems facebook prieigą) ir savo profilį facebooke – atsakymą į klausimą rasite ČIA. Jei facebooko profilio neturite – visada galite bandyti spėti… ir galbūt Jums pasiseks;)

Taigi, norintiems laimėti kvietimus į rytdienos koncertą, klausimas yra toks:

„Mark Fiction“ savo naujojo albumo įrašą pradėjo praėjusią žiemą, įsirengę studiją vienos sodybos Širvintų rajone svetainėje. Per savaitę kūrybos ir įrašų, grupės nariai laisvu nuo įrašų metu sugebėjo pažiūrėti tik vieną žinomo kolektyvo koncertą… Kokios grupės koncertą peržiūrėjo „Mark Fiction“ nariai? 

KONKURSAS BAIGĖSI!

Nugalėtojus skelbsime netrukus!

 

manoMUZIKA.lt kolektyvas

P.S. Tikrai nežinome, ar dar liko bilietų į šį koncertą, tačiau, mūsų žiniomis, jų galite įsigyti muzikos klube „Tamsta“ .

 

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *