G&G sindikato lyderį Svarą Prezidentė apdovanojo valstybiniu apdovanojimu

Nuotr. Dž. Gundos Barysaitės

Lietuvos hip hopo grupės „G&G Sindikatas“ lyderis Gabrielius Liaudanskas – Svaras prieš akimirką Prezidentūroje atsiėmė ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalį. Lietuvos Respublikos Prezidentė muzikantą apdovanojo už savanorišką visuomeninę veiklą ir pilietinį aktyvumą.

Vienas charizmatiškiausių mūsų šalies muzikos scenos  atstovų savanoriškais pagrindais jau kurį laiką prisideda prie įvairių socialinių ir visuomeninių projektų prieš patyčias, smurtą ir narkomaniją bei dalyvauja pilietinėse bei švietėjiškose iniciatyvose.

Po oficialios ceremonijos Prezidentūros mėlynojoje salėje Svaras su šeima maždaug pusvalandį bendravo su šalies vadove Dalia Grybauskaite. Po susitikimo „G&G Sindikato“ lyderis trumpam susitiko ir su Lietuvos žurnalistais.

„Niekada netikėjau, kad galiu būti čia ir dar atsiimti apdovanojimą. Darau tai nuoširdžiai. Ne dėl apdovanojimų, ne dėl prizų, ne dėl medalių, o dėl žmonių. Dėl Lietuvos,“ – sakė Svaras. „Labai malonu ir miela, kad ši mano veikla buvo įvertinta“ – pridūrė muzikantas.

Tiesa, atlikėjo nuomone šis apdovanojimas – tai kartu ir įpareigojimas bei paskatinimas toliau dirbti bei nesustoti.

„Nemėgstu būti vėliava, bet šiuo atveju apdovanojimą priėmiau kaip vėliavą, kaip tam tikrą ženklą. Tačiau jeigu sakyčiau, kad man nemalonu – tai būtų netiesa“, – šypsojosi Svaras.

„Mano gyvenime pagrindinis darbas yra žodis. Tačiau aš ne tik daug kalbu, bet ir užsiimu įvairiomis veiklomis. Ir taip yra todėl, kad manau, jog patys svarbiausi žodžiai yra darbai. Linkiu mums visiems kuo daugiau darbų.“ – po susitikimo kalbėjo atlikėjas.

Lietuvos Respublikos Prezidentė po susitikimo su Svaru išplatintame pranešime sakė, kad„Aktyvi žinomų žmonių pilietinė ir visuomeninė veikla – tai geras pavyzdys jaunajai kartai, kad mūsų šalies laisvė yra tiesiogiai susijusi su atsakomybe. Atsakingai gyventi, rūpintis tais, kuriems reikia pagalbos, padėti vieni kitiems – tai laisvos šalies laisvų žmonių pareiga. Kuo daugiau mūsų valstybėje bus tokių žmonių – tuo stipresnė bus Lietuva“

Svarai, visa manoMUZIKOS komanda Tave nuoširdžiai sveikina! 

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *