Kalėdinę dainą po pagrindine sostinės eglute atlikęs A. Mamontovas pakvietė visus į savo 50-mečio koncertą

img_9860

A. Mamontovas

Kai Andrius Mamontovas visai netikėtai savo paskyroje facebooke prasitarė dainuosiąs po katedros aikštėje stovinčia eglute, nes pralošė lažybas mįslingam Leonardui, interneto komentatoriai ėmė spėlioti, ar grupės „Foje“ lyderis iš tiesų kalbėjo rimtai. Pasirodo šioje žinutėje buvo tik dalis tiesos. Tačiau svarbiausia iš jų buvo teisinga. Gruodžio 13 dienos pavakarę jis drauge su grupėje grojančiu kolega Eimantu Bielicku tikrai atsidūrė po sostinės Katedros aikštėje pastatyta kalėdine eglute.

Lengvai snyguriuojant A. Mamontovas ne tik bendravo su savo gerbėjais, bet ir Vilniaus kalėdiniame miestelyje atliko savo dainą „Kalėdos“, kuri buvo įtraukta į atlikėjo 2011 metų albumą „Elektroninis Dievas“. Tiesa, suplanuotu metu (lygiai 17 valandą) jam tai padaryti sutrukdė bene 10 minučių skambėję Katedros bokšto varpai.

Tačiau šios dvi šventinės priežastys taip pat nebuvo pagrindinės, dėl kurių prie kalėdų eglės daininkas mįslingai pakvietė savo gerbėjus. Dar prieš atlikdamas „Kalėdas“ A. Mamontovas prisipažino, kad Leonardui lažybų nepralaimėjo ir ši žinutė facebooke tebuvo nedidelis reklaminis triukas. Pagrindinis tikslas buvo pranešti žinią apie tai, kad jau kitais metais muzikantas švęs savo penkiasdešimtmetį ir šia proga sostinės „Siemens“ arenoje surengs išskirtinį pasirodymą. Beje, daininkas taip pat prisipažino, kad šiandien yra jo dukters gimtadienis.

Jau artimiausiu metu A. Mamontovas pažadėjo paskelbti daugiau informacijos.

Kol kas aišku tai, kad atlikėjo gimtadieninis koncertas įvyks praktiškai lygiai po metų – 2017-ųjų gruodžio 17 d.

img_9854

A. Mamontovas prie kalėdų eglės

 

foto

A. Mamontovas

 

 

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *