Pevin Kinel

0

Pevin Kinel (tikrasis vardas Kevin Patrice Thierry Jacky Pinel) yra jaunas Prancūzijoje gimęs ir šiuo metu Londone gyvenantis multiinstrumentalistas. Per savo neilgą gyvenimą, atlikėjas muzikavo ir gyveno įvairiose pasaulio vietose ir tai taip pat formavo savitą požiūrį į muziką bei kūrybą.

Pevin Kinel (nuotr. iš atlikėjo archyvo)

Pevin Kinel niekada nepriklausė jokioms įrašų kompanijoms ir visus savo albumus išleido savo jėgomis, nes, kaip pats rašo savo internetinėje svetainėje, didžiosiomis įrašų kompanijos ir jų galimybėmis apsaugoti autorines teises jis tiesiog netiki. Pirmasis demo įrašas pasirodė dar 2001-aisiais, o po jo sekė dar 4 atlikėjo įrašai, kuriuos galima rasti oficialiame projekto puslapyje paspaudus ČIA. Beje, didžioji dalis šio kūrėjo muzikos prieinama ir platinama visiškai nemokamai. Pateikiame Jums 2009 metais išleistą pilną albumą „Sheds“, kuris kainuoja vos vieną Jungtinės Karalystės svarą, tačiau perklausyti galite jį ir tiesiog čia.

Būtina paminėti, jog Pevin Kinel įrašų metu bei atlikdamas savo muziką  ne tik dainuoja, bet ir groja gitara, bosu, klavišiniais, mušamaisiais, klarnetu ir, kaip jau įprasta, naudojasi visa galybe įvairiausių elektroninių muziką skleidžiančių daikčiukų.

Naujausias atlikėjo pilnas studijinis albumas vadinsis „Syntactic Sugars“ ir prekybos vietose pasirodys birželio 5 dieną. Daina, kuri ir privertė atkreipti dėmesį į šį muzikantą yra iš šio būsimo įrašo bei vadinasi „Fake ppl“. Tai kažkas tarp minimalistinės pop muzikos, indie folk ir lengvo muzikalaus pakvailiojimo. Bent jau šiame kūrinyje atlikėjo balsas ir dainavimo maniera itin primena mūsų tautietį Marką Palubenką. Beje, kūrinio vaizdo klipas taip pat tikrai vertas Jūsų dėmesio, tad jį ir siūlome pamatyti bei taip susipažinti su jaunu, entuziastingu ir tikrų tikriausiu indie atlikėju Pevin Kinel.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *