Švedų kilmės jazz, cabaret, blues, pop atlikėją Miss Li galima būtų pavadinti tiesiog vijurku scenoje. Ekspresyvi vaikiškos šypsenos ir kiek pakimusio balso savininkė paperka nuoširdžiu artistiškumu, smagiai ironiškais dainų tekstais, neįpareigojančiomis melodijomis ir kokybišku vokalu. Miss Li kūryba visuomet šviesi, supakuota į nerūpestingumo skraistę, ir tik sąmoningai susimąsčius ir stabtelėjus į taktą kinkuojančią galvą suvoki, jog galų gale klausytojo ausį pasiekia tikrai kokybiškas ir vertas dėmesio produktas.
Pati Linda Carlsson, iki tampdama Miss Li, kiek tik save pamena, visuomet dainavo ir ieškojo saviraiškos muzikoje. Bandydama būti rimta vokaliste, įtikti būsimam klausytojui ir nuolat ieškodama tobulumų, Linda dainuodavo tai, kas pačiai būdavo ne prie širdies. O išbandžius buvo kone viską: roką, džiazą, bliuzą, operą, dainavimą teatro scenoje, net metalą. Tačiau vieną ankstyvą rytą 24 metų Linda nusprendė, jog tokiam blaškymuisi atėjo galas. Ji nusispjovė į tai, ką apie ją pagalvos kiti, susikūrė sceninį vardą Miss Li, užsisakė pianiną ir nusprendė išmokti groti.
Kai tik atlikėja nustojo stengtis būti tobula ir ėmė daryti tai, kas patinka pačiai, kūryba pasipylė kaip iš gausybės rago. Pirmasis atlikėjos albumas „Late Night Heartbroken Blues“ pasirodė vos po poros mėnesių nuo pianino atsiradimo namuose. Dar du albumai („God Put a Rainbow in the Sky“ bei „Songs of a Rag Doll“) buvo įrašyti netrukus, per pirmuosius savos kūrybos metus.
http://www.youtube.com/watch?v=KMRQ6mwqYo8
Skandinavų muzikos kritikai negailėjo gražių žodžių ir vadino Miss Li gaivos gurkšniu 21 amžiaus švedų muzikos padangėje.
Leidybinė kompanija, bendradarbiaujanti su Miss Li, išleido jos pirmųjų trijų albumų geriausių dainų rinkinį „Best of 061122 – 071122“, o tai vienas iš nedaugelių atvejų muzikos istorijoje, kai geriausių dainų rinkinys yra išleidžiamas praėjus vos pusantrų metų nuo atlikėjo debiutinio albumo pasirodymo.
Dar po poros metų pasaulį išvydo ketvirtasis studijinis albumas „Dancing the Whole Way Home“, atnešęs Miss Li daug ovacijų tiek publikos, tiek kritikų tarpe.
Visų nuostabai į švedę kreipėsi Amerikos korporacija „Apple“ ir paprašė dainą „Bourgeois Shangri-La” panaudoti jų 2009 m. Apple „iPod Nano“ reklamoje. Nuo to laiko susidomėjimas Miss Li gerokai išaugo už Skandinavijos ribų. Atlikėjos singlas „Oh boy“ buvo panaudotas Volvo reklamoje, atlikėjos dainos pasigirdo garsių serialų, tokių kaip „Nusivylusios namų šeimininkės“, „Grei anatomija“ ir kt. fone.