manoMIKSAS 001

Pirmasis manoMUZIKA.lt Jums dovanojamas miksas neturi pavadinimo. Galbūt todėl, kad pavadinimas jau savaime yra pretenzija į kažką, galbūt todėl, jog tai uždeda tam tikrą antspaudą ir formuoja išankstines nuostatas bei lūkesčius. O pirmajam mūsų bandymui to turbūt nereikia. Skaičių kombinacija „001“ tiesiog žymi eilės tvarką ir mus pačius švelniai įpareigoja tęsti šį pradėtą darbą.

Tai tiesiog keletas kūrinių viename faile. Kūrinių, kurie pasirodė per pastaruosius keletą mėnesių ir dažnesni mūsų portalo lankytojai daugelį jų jau gali būti girdėję, apie juos skaitę, o galbūt ir labai pamėgę. Galbūt tai šiek tiek rudeniškas miksas. Tiksliau, labai gražų šių metų rudenį iliustruojantis miksas. Jį pradeda vengriški atlikėjo „Yonderboi“ garsai, šviesiomis akimirkomis papildo atradimas iš Danijos „When Saints Go Machine“ ir užbaigia vieni nepaneigiamų pastarųjų metų mūsų favoritų „Wild Beasts“.

Žemiau rasite visą kūrinių sąrašą, o išgirsti miksą galite puslapio viršuje. Beje, visus kūrinius atlikėjai bei jų leidybinės kompanijos leidžia (arba tokia galimybė buvo numatyta ribotą laiką) parsisiųsti nemokamai. Nuorodas rasite paspaudę ant kūrinio pavadinimo. Gero klausymo!

01. Yonderboi – „Come On Progeny“
02. Efterklang – „Modern Drift“
03. When Saints Go Machine – „Kelly“
04. Porcelain Raft – „Put Me To Sleep“
05. Dillon – „Thirteen Thirtyfive“
06. Washed Out – „Call It Off“
07. Wild Beasts – „Thankless“

2 Komentarai apie “manoMIKSAS 001

  1. Laisvūnė sako:

    labai skaniai susiklausė :) galėtų šiek tiek ilgiau trukti mixas :)

  2. RammyJuice sako:

    Visiškai toks jėgainis. Man labiau kazkaip už antrą 😀

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *