„Skunk Anansie“ rugsėjį išleis naują albumą

Ilgokai tylėjusi grupė „Skunk Anansie“ paskelbė, jog jau šių metų rugsėjo mėnesį išleis naują pilną studijinį albumą. Įrašas pavadinimu „Black Traffic“ parduotuvių lentynas turėtų pasiekti rugsėjo 17 dieną ir tai bus pirmasis albumas, išleistas kartu su pačių grupės narių įkurta nepriklausoma įrašų kompanija ir penktasis per visą kolektyvo muzikinę veiklą.

"Skunk Anansie" (nuotr. Laura Gerolimon)

Charizmatiškoji kompanijos vokalistė Skin kalbėdama apie būsimo albumo pasirodymą su nepriklausoma įrašų kompanija teigė, jog „daugelį metų mes patys norėjome lemti mūsų likimą. Muzikos verslas keičiasi labai sparčiai ir kai kas dėl to labai išgyvena, tačiau būtent čia mes matome teigiamų pokyčių ir šansų savo kūrybą ir veiklą kontroliuoti kur kas labiau“.

Kalbėdama apie patį albumą atlikėja pridūrė: „Išleisdami „Black Traffic“ su savo leidybine kompanija mes tikrai jaudinamės ir džiaugiamės dėl grupės ateities. Nors paskutiniame mūsų įraše buvo tikrai puikių dainų, asmeniškai manau, jog būsimas diskas bus dar geresnis. Mes grįžome ir, po velnių (angl. fuck me), mes mėgausimės kiekviena to minute!“.

Primename, jog 1994 metais susikūrusi grupė po 7 metų aktyvios muzikinės veiklos išsiskirstė, tačiau po 9 metų sugrįžo ir aktyviai koncertavo bei  išleido ketvirtąjį studijinį albumą „Wonderlustre“ bei geriausių kolektyvo kūrinių rinkinį.

 

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *