Išgirskite dar du niekur negirdėtus R.E.M. kūrinius

0

Grupė "R.E.M."

Rugsėjo mėnesį apie išsiskyrimą pranešusi Amerikos grupė „R.E.M“ kitą savaitę išleis paskutinį, visų laikų geriausių dainų albumą „Part Lies, Part Heart, Part Truth, Part Garbage: 1982 – 2011″. Be žinomų ir visame pasaulyje atpažįstamų grupės hitų, albume yra ir trys dar anksčiau niekur neišleistos dainos. Prieš tris savaites jau buvo galima išgirsti kūrinį „We All Go Back To Where We Belong“, o dabar galite pasiklausyti dar du niekada negirdėtus kūrinius „A Month Of Saturdays“ ir „Hallelujah“, kurie buvo įrašyti tik šią vasarą.

Portalas „NPR Music“ suteikia galimybe susipažinti su visu paskutiniu R.E.M. rinkiniu. Tačiau 40 dainų, sutalpintų į dvigubą albumą transliuojamos internete kaip du diskai, o ne atskiros dainos. Todėl norint išgirsti naujus kūrinius reikės šiek tiek paplušėti. „A Month Of Saturdays“ rasite antrajame diske ties 1:06:38, tame pačiame diske ties 1:11:52 išgirsite ir „Hallelujah”. Viso albumo perklausą rasite čia.

Ir tai dar ne viskas apie R.E.M. Prieš savaitę grupė paskelbė ir vaizdo klipą dainai „We All Go Back To Where We Belong“. Tiksliau, kaip pranešė patys R.E.M. – du trumpus filmukus. Tam pačiam kūriniui buvo nufilmuoti du beveik identiški klipai su dviem garsiais JAV aktoriais. Vienoje video versijoje išvysime Amerikos kino žvaigždę Kirsten Durst (video viršuje), kitoje garsus poetas, performansų atlikėjas bei visuomenės aktyvistas John Griono (video apačioje).

 

 

Komentaras apie “Išgirskite dar du niekur negirdėtus R.E.M. kūrinius

  1. King says:
    0

    Tillykke til Sara ;)Emily er virkelig stor fan af det du laver!Jeg synes du er se5 sej og tjkeekt, ne5r jeg engang bliver voksen vil jeg ve6re som dig ;)Tusind tak for en masse inspiration!Knus Karlakarlaalajdi.blogspot.com

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *