Nathan Ball

Tikriausiai nesuklysime manydami, jog Nathan Ball muzikos dar nesate girdėję. Tenka pripažinti – apie šį atlikėją sužinojome visai neseniai, tačiau pirmas įspūdis buvo išties puikus. Dėl to su Nathan šiandien supažindiname ir jus.

Iš Anglijos kilęs 25-erių atlikėjas gitarą į rankas paėmė dar ankstyvoje paauglystėje. 2014 metais į kompaniją pasikvietęs dar tris muzikantus Nathan pasinėrė į tamsesnį, platesnį instrumentinės elektronikos skambesį bei pradėjo dirbti prie debiutinio EP „Echo“ įrašų. Būtent nuo jo išleidimo praėjusių metų žiemą atlikėjo vardas muzikos pasaulyje buvo pradėtas linksniuoti vis dažniau.

Debiutinio albumo sėkmės paskatintas vos po kelių mėnesių, šių metų balandį, Nathan su grupe išleido ir antrą EP pavadinimu „Howling“, kuris kokybe nei kiek nenusileido pirmajam. Beje, šį kartą prie albumo išleidimo prisidėjo Bruno Ellingham, dirbantis su „Massive Attack“ bei „The Maccabees“.

https://www.youtube.com/watch?v=pmUnNuYVGJE

Atlikėjas ne kartą yra minėjęs, kad didelę įtaką jo kūryboje turėjo tokios grupės kaip „Bon Iver“, „Foals“, „Daughter“ ir „Junip“, tačiau dėl balso ir muzikos stiliaus panašumo jis dažniau lyginamas su Ben Howard, Chet Faker ar Kyle Lionhart.

https://www.youtube.com/watch?v=IYg3TLMwXR8

Pradžia stipri. Reikia tikėtis, kad taip bus ir toliau, o apie Nathan Ball bei jo muzikines keliones išgirsime vis daugiau ir dažniau.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *