Į Lietuvą atvyksta Janet Jackson

2016 metų balandžio 22 dieną Lietuvoje, Kauno „Žalgirio” arenoje, vyks vienas didžiausių pastarojo dešimtmečio užsienio atlikėjų koncertų – kultinės JAV rnb muzikos atlikėjos Janet Jackson pasirodymas.

Koncertas Kaune bus jos pasaulinio koncertinio turo „Unbreakable” dalis. Šio turo metu savo choreografiškai tobulais šou garsėjanti Janet Jackson atliks ne tik kūrinius iš ką tik pasirodžiusio albumo „Unbreakable”, bet ir savo geriausius hitus.

Per visą savo karjera pelniusi daugiau nei 200 aukščiausių muzikos apdovanojimų, tarp kurių ir 5 prestižiniai „Grammy”, Janet Jackson Lietuvoje koncertuos pirmą kartą.

Trumpai tariant, Kaune vyksiantis Janet Jackson koncertas tikriausiai yra pirmas ir paskutinis šansas Lietuvai priartėti prie legendomis apipintos Jacksonų šeimos.

Viršuje – naujausias Janet Jackson singlas „No Sleep”, atliktas kartu su Vokietijoje gimusiu hip hop atlikėju „J. Cole”.

Bilietais į koncertą prekiaus Bilietų Pasaulis. Prekyba prasidės lapkričio 3 dieną, 10 val.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *