Naujame Jimo Jarmuscho filme – Tom Waitsas, Iggy Popas ir Wu-Tang Clan lyderis RZA

Tom-Waits-Jim-Jarmusch-Bill-Murray

T. Waits, J. Jarmusch, B. Murray

Amerikos režisierius Jimas Jarmuschas vakar sudrebino muzikos pasaulį. Jau vasarą kino teatruose pasirodysiančiame kultinio kūrėjo darbe bus galima pamatyti ir būrį žinomų muzikantų.

Filme apie zombius, kuris vadinsis „The Dead Don’t Die”, bus galima išvysti gausybę žinomų veidų. Melomanams įdomiausia, žinoma, tokie žmonės kaip Tom Waitsas, Iggy Popas ar reperis RZA. Beje, hito „Tom Traubert’s Blues” T. Waitsui ir JAV roko ikonai Iggy Popui tai nebus pirmi darbo su Jimu Jarmuschu kartai. Juos abu buvo galima rasti ir kultinėje 2003-ųjų metų režisieriaus juostoje  „Kava ir cigaretės”. Iggy Popas taip pat suvaidino epizodinį vaidmenį 1995 m. režisieriaus filme „The Dead Man”, o T. Waitsą taip pat galima buvo matyti 1986-ųjų jo darbe „Down By Law”.

RZA su J. Jarmuschu taip pat geri bičiuliai nuo senų laikų. Be to, 1999-aisiai grupės „Wu-Tang Clan” lyderis suvaidino režisieriaus juostoje „Ghost Dog: The Way Of The Samurai

Beje, vasarą pasirodysiančiame kino filme bus galima pamatyti ir vieną mėgstamiausių režisieriaus aktorių Billą Murray’ų (jis pasirodė ne tik tokiuose J. Jarmuscho filmuose kaip „Sulaužytos gėlės” ar anksčiau minėtame „Kava ir cigaretės”, bet ir kitose žymiose kitų kūrėjų juostose – pavydžiui, „Lost In Translation”, „The Grand Budapest Hotel”, „Zombieland” ir kiti).

Filme taip pat vaidins Adamas Driveris, Chloë Sevigny, Tilda Swinton, Steve’as Buscemi ir… dabartinė paauglių dievaitė  Selena Gomez.

Gegužės mėnesį Jimo Jarmuscho filmas „The Dead Don’t Die” bus pristatytas Kanų kino festivalyje, o birželį jis turėtų pasiekti ir viso pasaulio kino teatrus.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *