Į Vilnių atvyksta Nicolas Jaar

Tai žinia, kuri šią savaitę pasklido tarp elektroninės muzikos gerbėjų dar nepasirodžius oficialiai informacijai. Tačiau dabar jau oficialiai patvirtinta – rugpjūčio 30 d., po vasaros atostogų, menų fabrikas „Loftas“ atvers duris skambant bene vienam įdomiausių ir šiuo metu populiariausių elektroninės muzikos kūrėjų, kuriam dėmesio portalo manoMUZIKA.lt puslapiuose niekada netrūko – Nicolas Jaar.

Į Lietuvą N. Jaar atvyksta kartu su grupe – gitaristu ir saksofonininku. Šiuo metu Nicolas be sustojimo keliauja aplink pasaulį koncertuodamas. Pasak jo, jis kol kas nenori sustoti ir nori būti kuo labiau užimtas, aklai nesimaudo šlovės spinduliuose ir trokšta dirbti bei savo muziką sugroti kuo daugiau žmonių, pamatyti jų reakcijas, įvertinti savo silpnąsias vietas ir galiausiai pradėti kurti kitą įrašą.

Nicolas Jaar (nuotr. iš organizatorių archyvo)

„Net dvejus metus į Lietuvą bandžiau prisikviesti šiuo metu vis dar milžiniška populiarumo banga skriejantį Nicolas Jaar. Jo kaina nuo to laiko turbūt išaugo kokius 7 kartus“ – po derybų su atlikėjo vadybininku pasakoja menų fabriko muzikinės programos vadovas Viktoras Vee Diawara.

Kai V. Diawara pradėjo derybas su šiuo atlikėju, jam buvo vos 20 metų. Niujorke gimęs, Čilėje augęs ir kažkur tarp dviejų kontinentų atradęs savo pašaukimą kurti muziką, Nicolas pagaliau ir Lietuvoje pademonstruos kur link juda visame pasaulyje įvertinta šiuolaikinė elektronika.

Beje, naujo „Lofto“ sezono atidarymas bus ir dar vieno, itin laukiamo muzikinio renginio, „Vilnius Music Week 2012“ oficialus startas.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *