Šv. Valentinas su Fran Healy

Eidama į Fran Healy koncertą nedideliame Briuselio klube, nelabai žinojau ko laukti, bet visgi tikėjausi, jog tai bus tie patys „Travis“ (tik minus trys kiti nariai). Prisimindama „Travis“ koncertą prieš porą metų, tikėjausi, kad Fran Healy pažadės, jog iki koncerto pabaigos visi, esantys salėje, o ypatingai tie, kurie sėdi, stovės ir net šoks (tada jis, beje, pažadą įvykdė).

Manau, kad aš nebuvau vienintelė, kuri to tikėjosi. Ir panašu, kad Fran Healy tai žinojo, nes tik užlipęs ant scenos pažadėjo, kad bus ir „Travis“ dainų, nes yra įsitikinęs, jog šįvakar visi čia atėjo tik dėl to, kad myli „Travis“.

Tačiau Fran Healy koncertas visai nepriminė „Travis“ koncerto. Negaliu sakyti, kad tai buvo geriau, ar blogiau. Tai tiesiog buvo kitaip. Puiku ir nuostabu kitaip – intymiai, ramiai ir jaukiai (tą jausmą dar labiau sustiprino tai, kad paskutines dvi dainas Fran Healy sudainavo išjungęs gitarą ir mikrofoną). Tai netgi nebuvo koncertas. Tai greičiau buvo vakaras su Fran Healy, nes dabar sunku pasakyti, ko buvo daugiau – muzikos ar jo pasakojimų.

O pasakojo jis apie viską – kaip atsirado idėja išleisti solo albumą, kaip jis supranta sėkmę, kaip tėvystė paveikė jo kūrybą, kokie gyvenimo Londone ir Berlyne skirtumai (pasirodo, tik šuniukų kakučių kiekiu skiriasi, nes Berlynas primena minų lauką). Jis taip pat papasakojo, kaip įkalbėjo Paul’ą McCartney įrašyti bosinės gitaros partiją vienai iš jo solinių dainų ir kaip po to jam už tai atsidėkojo (tapo vegetaru) ir kaip Paulas McCartney įvertino šią padėką (atsiuntė dėžę Linda’os McCartney kulinarinių knygų). Ir žinoma, visi sužinojo, kaip ir kodėl gimė kiekviena daina, apie ką jos ir, apskritai, kas jį įkvepia kurti dainas. Pasirodo, tiek Britney Spears, tiek fizikos pamokos yra prie to prisidėję.

Pirmą koncerto valandą sugrojęs beveik visas solinio albumo „Wreckorder” dainas, antrą, kaip ir žadėjo, skyrė Travis dainoms. Ir tai, kokios dainos skambės, buvo leista nuspręsti žiūrovams. Žinoma, pageidavimų sąrašas buvo labai ilgas, bet jis beveik visas ir buvo išpildytas. „Closer“, „Side“, „Sing“, „The Cage“, „Drifwood“, „Indefinitely“, „My Eyes“, „Love Will Come Through“ – tai tik kelios iš tų, kurių pageidavo publika.

5 Komentarai apie “Šv. Valentinas su Fran Healy

 1. olegas sako:

  kas teksto autorius? kam pavydeti? :)

 2. Liudas sako:

  Živilei:) Pavydi daug kas :)

 3. Chijioke sako:

  Hi, Im new to the blog world, but wanted to comnmet that I love all your locations that you shoot and love love love your outfits! very much my style! Those abandon buildings are incredible, I would die to see them in person. I dont have buildings like that where I live and if I did I dont know if I would look that comfortable shooting in them….stunning!!

 4. Urooj sako:

  Just when I think you’ve posted piuctres of all the cool locations you can find, you top it with an even better one! I love how your outfit echoes the mood of the space… so lovely and fall-like! :) Casey

 5. Reyna sako:

  I don’t live in Kerry, but I do live in the west of Ireland and in a very rural spot. The closest taxi is 13 miles away. There are no linesced hackneys (but 1-2 illegal hackneys). Taxis will tend to wait until the taxi is full and if you are the last stop it could take 3 hours to get home.The pubs starting going quiet with the smoking ban but have gotten far worse with the price of drink V recession, and the problem of getting there and back. I can’t see this notion of permits going ahead, it seems more like a way to get a politicians name in the paper but it does raise a question about lack of infrastructure in our rural areas. A possible solution is to have a grant to run a taxi service from the pub itself. Or, lower the cost/have a grant for obtaining, or waiving the cost of a hackney license for non-pub employees. That would give out of work men and women a chance to earn money and give the pub owner and workers more income as well. Myself, I rarely go out for the reason of being able to get back. Of course I could go and not drink but to me that would be akin to going to a restaurant and not eating. Might as well just stay home.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *