Bon Iver naujausias albumas – birželio 21 dieną

Bon Iver naujausio albumo viršėlis

Leidybinė kompanija „4AD“ vakar vėlai vakare išplatino pranešimą, kuriame teigiama, kad naujausias tris metus lauktas amerikiečių grupės „Bon Iver“ albumas pasirodys birželio 21 dieną.

Įrašas, kuris vadinsis taip pat kaip ir grupė – „Bon Iver“ – buvo įrašinėjamas „April Base“ studijoje Viskonsine, įsikūrusioje buvusios veterinarijos klinikos patalpose. Darbą sudarys 10 kolektyvo sielos Justin’o Vernon’o sukurtų dainų. Albumą įrašė Vernon’as kartu su savo broliu.

Pranešime teigiama, jog trejus metus kurtame „Bon Iver“ darbe, bus galima išgirsti šilkinius gitaros garsus, painų klavišinių ir subtilaus rago skambesį. Į visa tai  bus įkomponuotas vaiduoklių choras ir puikiai pažįstamas mielas Justin’o Vernon’o vokalas.

Nuotraukoje – birželio pabaigoje pasirodysiančio albumo viršelis,  apačioje – dainų sąrašas, o viršuje – ištrauka iš vieno naujojo darbo kūrinių.

1. Perth
2. Minnesota, WI
3. Holocene
4. Towers
5. Michicant
6. Hinnom, TX
7. Wash.
8. Calgary
9. Lisbon, OH
10. Beth/Rest

Komentaras apie “Bon Iver naujausias albumas – birželio 21 dieną

  1. Rosani sako:

    Mmm Love her and Bon Iver! I was just listening to Lykke Li and binrswog when I landed here to catch up on your lovely space. Thank you for sharing

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *