Arcade Fire laimėjo kanadietišką Mercury apdovanojimo analogą

0

Grupė "Arcade Fire"

Vakar vakare Kanadoje buvo įteiktas prestižinis „Polaris Music Prize“ apdovanojimas. Muzikos kritikai ir apžvalgininkai jį yra pavadinę „kanadietiškuoju Mercury„.

Kaip ir galima buvo tikėtis, statulėlė buvo įteikta trečiąjį studijinį albumą „Suburbs“ išleidusiems šios šalies muzikantams „Arcade Fire„. Grupė iš Montrealio nurungė tokius konkurientus kaip „Destroyer„, Austra,Timber Timbre“ ir kitus, ir apdovanojimus paliko aukštai iškelta galva. Beje, be prestižinės statulėlės, „Arcade Fire“ atiteko 30 tūkstančių dolerių čekis.

Ceremonijoje dalyvavęs grupės būgnininkas Jeremy Gara ir multiinstrumentalistas Richardas Parry, atsiimdami apdovanojimą sakė: „visi tie, kuriems dar nėra 18 metų, tačiau jau pradėjo groti gitara, gali būti tikri, kad per ateinančius 20 metų jie turi puikias galimybes būti šioje scenoje ir atsiimti šitą apdovanojimą. Žinokite, kad turite puikias galimybes sukurti kur kas geresnį albumą nei mūsų“.

ManoMUZIKA primena, kad kanadiečiai „Arcade Fire“ už savo trečiąjį studijinį albumą „Suburbs“ jau yra laimėję tuziną apdovanojimų, tarp kurių „Juno“ ir „Grammy“ statulėlės už geriausią metų albumą, „Brit Awards“ apdovanojimas už geriausią užsienio albumą ir t.t. Negana to, net septyniose pasaulio šalyse diskas pakilo į perkamiausių albumų sąrašo viršūnę, o daugelio muzikos leidinių metų albumų topuose pateko į aukščiausius penketukus.

Komentaras apie “Arcade Fire laimėjo kanadietišką Mercury apdovanojimo analogą

  1. Komet says:
    0

    By December 13, 2009 – 5:41 pmI do check out your tweets once in a while lonoikg for what you are playing on the iPhone. I think it’s a great idea to do this site, especially since I haven’t fallen in love with Twitter.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *