The Cure išleis dvigubą koncertinį albumą

Jau daugiau nei 30 metų aktyviai muzikuojanti kultinė britų roko grupė „The Cure“ paskelbė apie naujo koncertinio albumo pasirodymą. Dviguba plokštelė, pavadinta „Bestival Live 2011“ prekybos vietose turėtų atsirasti dar šių metų gruodžio 5 dieną.

Albume bus net 32 grupės kūriniai, tarp kurių ir didžiausi „The Cure“ hitai „Friday I’m In Love“, „Lullaby“, „The Lovecats“, „Close To Me“, „The End Of The World“, „Just Like Heaven“ ir „Boys Don’t Cry“. Visos dainos atliktos ir įrašytos šių metų festivalio „Bestival“ dviejų su puse valandos grupės pasirodymo metu.

Vaito saloje vykstantis festivalis yra vienas įspūdingiausių Jungtinėje Karalystėje, o 2011 metų rugsėjį jame be „The Cure“ koncertavo tokios žvaigždės kaip Bjork, Primal Scream, Dj Shadow, PJ Harvey, Pendulum, Robyn, Kelis, Modeselektor, Beardyman ar Public Enemy.

„Vaito saloje mes praleidome labai daug nuostabaus laiko, todėl išleisdami šį įrašą tiesiog norime padėkoti savo gerbėjams ir salos gyventojams. Bestival yra geriausias!“ – grupės interneto svetainėje sakė kompanijos lyderis Robertas Smithas.

Atsakydamas į tokius Smitho žodžius,  „Bestival“ organizatorius, radijo laidų vedėjas ir didžėjus Rob Da Bank teigė: „Tuos 50 000 žmonių, kurie šiais metais matė dalį ar visą „The Cure“ pasirodymą, šis įrašas tiesiog sugrąžins atgal. O gerbėjams, kurių čia nebuvo, tai bus puikus legendinės grupės įrašų kolekcijos papildymas“.

Beje, įdomu ir tai, kad išleidusi 13 studijinių albumų, 10 nepilnų albumų (EP), daugiau nei 30 singlų ir susukusi daugiau nei 10 muzikinių vaizdo klipų, „The Cure“ pirmą kartą išleidžia tikrą, pilną koncertinį garso įrašą.

Apačioje pateikiamas visų albumo dainų sąrašas, kairėje pusėje albumo viršelis, o viršuje galite pamatyti The Cure pasirodymo „Bestival 2011“ fragmentą.

„Bestival Live 2011“

CD 1

1. “Plainsong”
2. “Open”
3. “Fascination Street”
4. “A Night Like This”
5. “The End of the World”
6. “Lovesong”
7. “Just Like Heaven”
8. “The Only One”
9. “The Walk”
10. “Push”
11. “Friday I’m In Love”
12. “Inbetween Days”
13. “Play For Today”
14. “A Forest”
15. “Primary”
16. “Shake Dog Shake”

CD 2
1. “The Hungry Ghost”
2. “100 Years”
3. “End”
4. “Disintegration”
5. “Lullaby”
6. “The Lovecats”
7. “The Caterpillar”
8. “Close to Me”
9. “Hot Hot Hot!!!”
10. “Let’s Go to Bed”
11. “Why Can’t I Be You?”
12. “Boys Don’t Cry”
13. “Jumping Someone Else’s Train”
14. “Grinding Halt”
15. “10:15 Saturday Night”
16. “Killing An Arab”

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *