Sigur Rós pasirodys animaciniame seriale „The Simpsons“

Sigur Ros "Simpsonuose"

Šį savaitgalį oficialiai patvirtinta, kad Islandijos super grupė „Sigur Rós“ pasirodys vieno populiariausių visų laikų animacinio filmo „The Simpsons“ serijoje.  Negana to, kad Jonsi ir kompanija jau turi ir savo „simpsoniškąjį“ pavidalą, grupė prisipažino, kad serijoje žiūrovai išgirs ir dar niekur neskambėjusią muziką.

Štai ką „Sigur Rós“ parašė apie būsimą „Simpsonų“ epizodą:

„Mes pasirodysime naujausioje „Simpsonų“ serijoje. Šioje dalyje skambės nauja „Sigur Rós“ muzika ir ‘sigur rosiškai’ atlikta originali filmuko daina. Serija, kurios pasaulinė premjera įvyks gegužės 19 dieną, vadinsis „The Saga Of Karl“ (liet.- „Karlo Sakmė“). Epizode Homeris, Mo, Lenis ir Karlas nusiperka laimingą loterijos bilietą, tačiau Karlas jį pavagia ir pabėga į savo gimtąją Islandiją. Likę draugai seka paskui. Taip grupės muzika susitinka su „Simpsonų“ komandą. Viso to rezultatas – beprecedentės  muzikinės „The Simpsons“ ir „Sigur Rós“ jungtuvės. Šiam epizodui mes parašėme ir atlikome daugiau naujos muzikos nei bet kuris kitas „Simpsonuose“ pasirodęs kolektyvas“.

Milijonų gerbėjų simptaijas užkariavusio animacinio serialo kūrėjas Mattas Groeningas teigė: „Esu ilgametis „Sigur Ros“ gerbėjas, todėl labai džiaugiuosi, kad mūsų nuotaikingame filmuke nuskambės islandiška ir labai svajinga jų muzika“.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *