Paneigtos kalbos apie Bon Iver išsiskyrimą

Bon Iver (nuotr. Radio City Music Hall)

Vakar paaiškėjo, kad po antrojo studijinio albumo pasirodymo 2011- aisiais metais pasigirdusios kalbos apie grupės „Bon Iver“ išsivaikščiojimą skirtingais keliais buvo gerokai perdėtos. Pasklidusių gandų centrine figūra tapo pats grupės lyderis Justinas Vernonas, kuris dar pernai , grupės koncertinio turo Australijoje metu, apsilankė šalies radijo stotyje „Triple J“ ir nedviprasmiškai užsiminė apie galimą „Bon Iver“ egzistencijos finišo tiesiąją.

„Turiu atrasti erdvę savyje, kad galėčiau bent jau pagalvoti apie galimybę sukurti naują „Bon Iver“ albumą. Galiu visai atvirai prisipažinti, kad tokios erdvės nerandu. Esu labai laimingas, kad „Bon Iver“ dėka galiu daryti tai, ką noriu, tačiau kad ir kiek bandyčiau kastis savyje ir ieškoti erdvės, suvokiu, kad esu per daug ribotas. Bent jau kol kas savo ribotumo negaliu peržengti“ – prieš metus kalbėjo Vernonas.

Po šio amerikiečio pasisakymo muzikos padangėje pasigirdo kalbos apie grupės „Bon Iver“ išsiskyrimą.

Ilgą laiką tylėjęs ir viešojoje erdvėje praktiškai nesirodęs talentingasis muzikantas, prieš porą mėnesių ir vėl „apsireškė“. Tiesa, šįkart pasauliui apie save davė žinoti kartu su savo projektu „Volcano Choir„, kurio antrasis albumas „Repave“ netrukus turi išvysti dienos šviesą. Nauja muzika, šviežia kūryba ir atitikmenų neturintis „boniveriškai – vernoniškas“ muzikinis prieskonis tik patvirtino faktą, kad Justinas Vernonas parako turi gerokai daugiau nei mes galėjome įsivaizduoti…

Naująjį „Volcano Choir“ diską išleis leidybinė kompanija „Jagjaguwar„. Tai yra tas pats leiblas, kuris dirba su visais Justino Vernono (ir „dukteriniais“ „Bon Iver“) projektais, tokiais kaip „Gayngs“, S. Carey ir kitais. Būtent šio leiblo atstovai, prieš pat pasirodant „Volcano Choir“ albumui, suskubo paneigti visus gandus apie „Bon Iver“ eros pabaigą.

„Grupei „Bon Iver“ tikrai dar ne pabaiga. Taip, Justinas Vernonas šiuo metu nekuria naujos muzikos savo legendiniam kolektyvui, o jo nariai kol kas nerepetuoja kartu. Tačiau tai toli gražu nereiškia, kad „Bon Iver“ nebegros kartu. Taip tikrai nėra“, – pareiškė leidybinės kompanijos „Jagjaguwar“ atstovai.

Taigi, visi legendiniu tampančio Viskonsino kolektyvo gerbėjai gali lengviau atsipūsti. Kažkada hito „For Emma“ kūrėjų naują muziką mes dar išgirsime. Tikėkimės, kad po žodžiu „kažkada“ slepiasi  ne itin ilgas laikotarpis…:)

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *