Vienam vakarui atsikuria grupė Eurythmics

Grupė "Eurythmics"

Vakar britų muzikos portalas NME pranešė apie britų dueto „Eurythmics“ atsikūrimą. Tiesa, legendinė Annie Lennox ir Dave’o Stewarto grupė ant scenos pasirodys išskirtine proga – atiduodami pagarbą legendinei muzikos grupei „The Beatles“.

Sausios 27 vakarą įvyks specialus renginys „The Night That Changed America: A Grammy Salute To The Beatles“ (liet. Diena, pakeitusi Ameriką: Grammy duoklė grupei „The Beatles). Pagerbiant legendini Liverpulio ketvertą, kultines grupės dainas atliks ne tik „Eurythmics“, bet ir tokie atlikėjai kaip Alicia Keys, John Legend, John Mayer ir kiti. Koncertas prasidės praėjus dienai po kasmetinių muzikinių apdovanojimų „Grammy“.

manoMUZIKA primena, kad grupė „Eurythmics“ susikūrė 1980-aisias ir per devynerius metus įrašė aštuonis albumus. 1990 metais buvo paskelbta apie tai, kad kolektyvo nariai patraukė skirtingais keliais. Po devynerių metų – 1999-aisiais – Annie ir Dave’as ne tik pranešė apie grupės atsikūrimą, bet ir padovanojo savo gerbėjams dar vieną studijinį albumą „Peace“. Šešerius metus išlaikę grupę gyvybingą 2005 metais „Eurythmics“ dar kartą nutraukė savo veiklą. Vakar buvo pranešta apie naują, tiesa, vienkartinį, grupės atsikūrimą.

Kas žino, gal šis – trečiasis – kartas iš tiesų nemeluos ir duetas mums padovanos dar ką nors naujo…?

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *