Prasidėjo naujo Gorillaz albumo įrašai

Gorillaz

Gorillaz

Dar vasarą grupių „Blur“ ir „Gorillaz“ lyderis Damonas Albarnas pareiškė: rudenį prasidės naujo „Gorillaz“ albumo įrašai. Daugelis muzikos pasaulio atstovų, žinodami D. Albarno pomėgį kalbėti daugiau nei įgyvendinti, šią naujieną įvertino kaip eilinį muzikanto troškimą gauti papildomo eterio. Tačiau, laimei, šįkart jie buvo neteisūs.

Damonas Albarnas iš tiesų užsidarė studijoje ir nuo praėjusios savaitės kuria naują – penktąjį „gorilų“ studijinį įrašą. Kol kas neaišku kada diskas išvys dienos šviesą. Manoma, kad jis pasirodys kitų metų viduryje.

Už animacines grupės ikonas atsakingas Jamie Hewlettas, kalbėdamas apie naująjį įrašą buvo lakoniškas: „Darbai vyksta intensyviai. Kol kas jais esu tikrai patenkintas. Nenoriu daug pasakoti, nes vis dar eksperimentuoju. Tokiu metu nenoriu vieno: eiti į kitų žmonių parodas ir galvoti apie tai, apie ką galvoja jie patys. Noriu užmerkti akis ir negalvoti, ką daro kiti. Esu tai patyręs, todėl žinau, kad toks procesas gadina visą kūrybinį darbą. Nenoriu, kad tai nutiktų dar kartą“.

Beje, savo instagram paskyroje J. Hewlettas pasidalijo ir keliomis naujomis „Gorillaz“ animacinėmis nuotraukomis. Jas galite pamatyti apačioje.

manoMUZIKA.lt primena, kad „Blur“ lyderio Damono Albarno kolektyvas „Gorillaz“ buvo sukurtas 2001 metais. Per 14 metų projektas išleido 4 albumus ir laimėjo šūsnį apdovanojimų (tarp jų – MTV Video, MTV Europos, NME).

#Noodle

A photo posted by hewll (@hewll) on

#murdoc #green A photo posted by hewll (@hewll) on

#2D

A photo posted by hewll (@hewll) on

Komentaras apie “Prasidėjo naujo Gorillaz albumo įrašai

  1. Mantas sako:

    Wooohoo. Geros naujienos! :)

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *