Phil Collinsas prakalbo apie legendinės grupės Genesis atsikūrimą

phil-collins

Phil Collins

Po ilgos pertraukos į aktyvią muzikinę veiklą sugrįžęs legendinis atlikėjas Philas Collinsas viename interviu pareiškė, kad labai norėtų, jog atsikurtų legendinė grupė „Genesis„.

P. Collinsas pabrėžė, kad jis labiau nei bet kada nori grįžti prie derybų stalo su savo buvusios grupės bičiuliais Mike ‘u Rutherfordu ir Tony Banksu, jeigu tik jie norėtų ir vėl leistis į koncertines keliones.  Didžiojoje Britanijoje kalbama, kad miljionus albumų pardavusi grupė atsikūrusi be didesnių abejonių surengtų vieną sėkmingiausių savo koncertinių turų ir garantuotai parduotų visus savo pasirodymus.

„Su „Genesis“ mes turėjome ypatingą  laiką. Mūsų trijulėje nebuvo vieno atskiro žmogaus dominavimo. Taip, pradėti nebuvo lengva, tačiau sukūrėme kažką nuostabaus ir grojome kartu tol, kol mūsų sukurtas mechanizmas veikė“, – sakė hito „In The Air Tonight“ kūrėjas.

„Mes sukurdavome dainas ir prie jų grįždavome po kelių savaičių. Kūriniai vystydavosi ir evoliucionuodavo. Yra nuostabu turėti tokius komandos narius, su kuriais taip vykdavo. Todėl tikrai neatmesčiau „Genesis“ atsikūrimo idėjos“, – pridėjo muzikantas.

Atlikėjas, būgnininkas, dainų kūrėjas Philas Collinsas – vienas populiariausių Didžiosios Britanijos muzikantų. Savo diskografijoje jis turi 8 solinius albumus, 7 „Grammy“  ir 5 „Brit Awards“ apdovanojimus.

Savo aktyvią veiklą atlikėjas pradėjo grupėje „Genesis“ dar 1970-aisiais. Tiesa, šioje grupėje tuo metu pagrindinis atlikėjas buvo Peteris Gabrielis. Phil Collinsas čia grojo būgnais. Po penkerių metų iš grupės pasitraukus P. Gabrieliui, hito „You’ll Be In My Heart“ autorius tapo pagrindiniu vokalistu. Daugiau kaip 150 milijonų įrašų pardavusi grupė „Genesis“ buvo laikoma viena iš  25 pačių sėkmingiausių visų laikų roko grupių, Penki kolektyvo albumai pasiekė perkamiausių Jungtinės Karalystės albumų sąrašo viršūnę, o 2010 m. „Genesis“ buvo priimta ir į Rokenrolo šlovės muziejų.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *