Geriausios Foje dainos – jau Spotify ir iTunes platformose

FOJE_Spotify

Foje

Ilgai lauktas „Foje“ gerbėjų noras pagaliau išsipildė: geriausios grupės dainos – jau patalpintos populiariausiose muzikos transliavimo platformose visame pasaulyje. Tiek Spotify, tiek ir iTunes kultinio mūsų šalies kolektyvo fanai jau gali rasti 62 žinomiausias Andriaus Mamontovo grupės dainas.

Tai kūriniai, įtraukti į geriausių dainų albumus „Paveikslas” ir „Kita paveikslo pusė”. Juose galima rasti „Meilės nebus per daug”, „Geltonus krantus”, „Laužo šviesą”, „Vaikystės stogą”, „O, mano saule”, „Kitokį pasaulį” ir kitas grupę išgarsinusias dainas.

Dalį žinomų „Foje“ dainų grupės gerbėjai galės išgirsti ir dviejuose A. Mamontovo koncertuose metų Vilniuje (gruodžio 17 d.) ir Kaune (gruodžio 20d.). Į koncertą sostinėje liko keliolika bilietų. Bilietai sparčiai tirpsta ir į A. Mamontovo pasirodymą Kaune.

Andrius Mamontovas su bendraminčiais grupę „Foje” sukūrė dar 1983 metais. Tiesa, pradžioje kolektyvas vadinosi „Sunki muzika“. Per 14 savo gyvavimo metų kultinė šalies grupė išleido 9 studijinius, 3 koncertinius ir kelis geriausių dainų albumus. „Foje” laimėjo visus įmanomus to meto muzikinius apdovanojimus. Iki šiol oficialiai yra parduota daugiau kaip 200 000 šios grupės albumų kopijų – tai yra vienas geriausių rezultatų nepriklausomoje Lietuvoje.

Surengusi didžiausią visų laikų koncertą mūsų šalyje, grupė „Foje” iširo 1997 metais. Paskutinio vilniečių pasirodymo sostinėje klausėsi 60 tūkst. žmonių. Šio pasiekimo iki šiol nėra pavykę pakartoti nė vienai Lietuvos grupei.

Komentaras apie “Geriausios Foje dainos – jau Spotify ir iTunes platformose

  1. Mindaugas sako:

    Džiugi naujiena, tik kiek keista matyti, kad Spotify tos 62 dainos tiesiog sumestos į krūvą be jokios sistemos – tarsi kažkas būtų tiesiog nukrovęs netvarkytą savo USB turinį. Įprastai Spotify kitų atlikėjų kūriniai sudėlioti sistemingai, taip, kaip buvo išleisti fizinėse laikmenose: nurodyti albumų pavadinimai, matomi originalūs viršeliai, išleidimo metai, dainos surikiuotos tokia tvarka, kaip buvo albumuose.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *