Pasaulio futbolo čempionato finalinį mačą pertraukė Pussy Riot protestas

pussy riot mbappe

Pussy Riot pertraukia finalinį mačą

Vos prieš akimirką Maskvoje pasibaigęs pasaulio futbolo čempionato finalas nepraėjo be incidentų. Esminių rungtynių, kuriose susikovė Kroatijos ir Prancūzijos vienuolikės, metu į aikštę išbėgo keturios policininkėmis persirengusios moterys. Finalinės rungtynės kelioms akimirkoms buvo sustabdytos, o moterys buvo išvestos iš aikštės.

Jau netrukus paaiškėjo, kad rungtynių, kurias prancūzai laimėjo rezultatu 4:2, tvarką pažeidė pankroko grupės „Pussy Riot“ narės. Būtent jos savo paskyrose socialiniuose tinkluose prisiėmė atsakomybę už šį „išpuolį“, pareiškusios,jog „prieš kelias minutes keturios „Pussy Riot“ narės pasirodė pasaulio futbolo čempionato finaliniame mače „milicininkai įsitraukia į žaidimą“. Čia pat priešiškumu Rusijos valdžiai garsėjančios merginos pasidalijo ir dokumentu, kuriame detaliai papasakoti šio „išpuolio“ motyvai. Juose nurodomas reikalavimas – paleisti įkalintus politinius kalinius, aktyviai veikusius socialiniuose tinkluose ir dalyvavusiuose mitinguose, nukreiptuose prieš Rusijos valdžią.

Beje, įdomu ir tai, kad viena iš į aikštę įsiveržusių grupės narių dar spėjo susidaužti rankomis su vienu pagrindinių Prancūzijos rinktinės žaidėju Kylianu Mbappé, kuris, mačui pasibaigus, buvo pripažintas geriausiu čempionato jaunuoju futbolininku. Video įrašas – apačioje.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *