Billie Eilish tapo Jungtinės Karalystės rekordininke

Billie Eilish

Billie Eilish

Penktadienį paskelbus Jungtinės Karalystės perkamiausių abumų sąrašą paaiškėjo, kad jo viršūnėje atsidūrė jaunoji JAV dainininkė Billie Eilish. Vos prieš savaitę išleidusi savo debiutinį albumą „When We All Fall Asleep, Where Do We Go?jaunuoji žvaigždutė buvo „perkamiausia“ ne tik gimtojoje Amerikoje, bet ir šiapus Atlanto esančioje muzikos mekoje.

Naujausio Billie Eilish albumo per savaitę buvo nupirkta 48 000 kopijų ir to pakako, kad ji įsitaisytų pirmoje UK topo vietoje.

Beje, tai – toli gražu ne vienintelis pasiekimas, kuriuo gali džiaugtis Billie. Kalifornijos jaunuolė tapo jauniausia visų laikų dailiosios lyties atlikėja, pasiekusia Jungtinės Karalystės perkamiausių albumų sąrašo viršūnę. Dieną, kai jos albumas pasiekė topo viršūnę, muzikantei tebuvo 17 metų, 3 mėnesiai ir 18 dienų. Iki praėjusio penktadienio šis rekordas priklausė Joss Stone – jos 2004 m. albumas „Mind, Body & Soul“ UK TOP 40 viršūnę pasiekė tada, kai atlikėjai buvo 17 metų, 5 mėnesiai ir 28 dienos.

Beje, Billie Eilish albumas tapo geriausiai parduodamu užsienio atlikėjo debiutiniu albumu Jungtinėje Karalystėje nuo 2012-aisiais metais išleisot Lana Del Rey įrašo „Born To Die“.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *