Naujame Westworld sezono treileryje – kultinis Pink Floyd kūrinys

Šiandiena (o jei tiksliau – ši naktis) serialų mylėtojams – išskirtinė. Jungtinėse Amerikos Valstijose jau parodyta (Europoje bus rodoma šįvakar) paskutinė kultinio „HBO“ serialo „Game Of Thrones“ serija. Prieš 8 metus prasidėjęs ir tapęs populiariausiu pasaulyje serialas gyvavo (gyvuoja) 8 sezonus. Liepto galas prieitas paskutiniu – 6-uoju aštunto sezono epizodu.

Tačiau ši žinia – nėra vienintelė, pasiekusi mus šiąnakt.

Per „Game Of Thrones“ „season finale“ buvo parodytas kito pasaulyje itin mėgiamo „HBO“ serialo „Westworld“ treileris. Jonathano Nolano ir Lisos Joy juosta pasakoja apie futuristinį pramogų parką ir jame gyvenančius androidus. Itin laukiamas trečiasis „Westworld“ sezonas pasirodys tik kitąmet, tačiau jo pirmasis treileris – jau pasiekė ir viešąją erdvę.

Nepaisant to, kad esame dideli „Westworld“ fanai (ir, prisipažįstame, mums pirmasis sezonas patiko kur kas labiau nei antrasis), apie jį čia nerašytume jeigu… jeigu ne muzika. O kai du geri dalykai sulimpa į vieną – blogiau būti negali. Šįkart ši sinergija išties suveikė.

Pirmajame „Westworld“ treileryje skamba ne kas kitas, o kultinės grupės „Pink Floyd“ kūrinys „Dark Side Of The Moon“. Tai titulinė, dar 1973 metais išleisto grupės albumo daina.

Taigi, žiūrime treilerį ir dar kartą prisimename nuostabią, iš muzikos istorijos knygų jau niekada nebedingsiančią muziką.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *