Youtube atnaujins virš tūkstančio senų vaizdo klipų

Visi esame tai darę. Viskas prasideda nuo vieno netyčia prisiminto vaizdo klipo iš 95-ųjų, o baigiasi… valandų valandomis, praleistomis „Youtube“, žiūrint praėjusio amžiaus muzikinius šedevrus. Kokybė, žinoma, ne kažką, bet nostalgija ima viršų.

Kaip interviu laikraščiui „The New York Times“ pažymėjo režisierius David Mallet (dirbęs su Queen, Davidu Bowie, The Rolling Stones,  Billy Idol ir daugybe kitų), dauguma senų vaizdo klipų buvo pritaikyti ekranams, kurių dydis neviršijo 32 colių. Įsivaizduokite tokį kūrinį „ištempta“ ant 60 colių. Atrodo nekaip, ane? Bet nereikia nė įsivaizduoti, tikrai esate tai matę.

Čia į sceną įžengia „Youtube“, kurie, kartu su Universal Music Group vien 2020-aisiais „updeitins“ iki HD kokybės virš 1000 senų muzikinių klipų. Pirmieji po plastinio chirurgo peiliu atsidurs Lady Gaga, Boyz II Men, The Killers, Lionel Richie, Kiss ar Spice Girls darbai. Ir nors senieji vaizdo klipai tikrai neatrodys taip, kaip šių laikų video, projekto sumanytojai tikina, kad skirtumą tikrai pastebės net eiliniai muzikinių klipų žiūrovai.

Vaizdas „prieš“ ir „po“.

Vaizdas „prieš“ ir „po“.

 

 

 

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *