Hito „Waking In Memphis“ kūrėjas Marc Cohn išleido naują gyvą albumą

work to do

Albumo viršelis

Kūrinį „Walking In Memphis“, sukurtą beveik prieš 30 metų, JAV muzikos kritikai vadina vienu gražiausių pastarojo penkiasdešimtmečio Amerikoje sukurtu kūriniu. Daug kam (ypatingai tiems, kurie muziką vartoja labai kasdieniškai) iki šiol atrodo, kad šią dainą sukūrė, įrašė ir pasauliui pristatė Cher. Deja…

Kūrinio autorius ir pagrindinis atlikėjas – 60-metis Klyvlando pilietis Marc Cohn. Daug senojo žemyno muzikos rinkos atstovų jį vadina „one hit wonderiu“. Ar tai tiesa? Galbūt, tačiau jo kūrybinėje dėžutėje yra tiek daug gražios muzikos, kad ne vietoje ir ne laiku (gerai, gal čia mes ir klystame) dienos šviesą išvydęs „Walking In Memphis“ taip sumaišė atlikėjo kortas, kad likusiam gražiajam kūrybiniam lobynui tiesiog nebuvo lemta tapti populiariu.

Ir netgi nepaisant to, kad Marc Cohno kūryba toli gražu nėra mūsų kasdieniam radare, vis stengiamės nepamiršti šio nuostabaus melodingo dainiaus. Todėl šiandien labai džiaugiamės, galėdami pasidalinti nauju jo albumu „Work To Do“.

Šis įrašas (kurį, beje, muzikantas įrašė drauge su grupe „Blind Boys From Allabama“, fiziniu pavidalu išleidžiamas tik šiandien (nors itnernete jį buv0 galima rasti jau prieš kelias savaites).

Graži, kokybiška, skambi ir tikrai labai kokybiška bei profesionali muzika patiks ne tik tiem, kurie mėgsta tokias kultines asmenybes kaip Van Morrisonas, bet ir tiems, kurie ieško kažko ramaus ir neįpareigojančio saulėtam ankstyvo rudens savaitgaliui. Tiesa, šioje plokštelėje išgirsite geriausius atlikėjo kūrinius (jų gretose, žinoma, ir legendinis „Walking In Memphis“).

Beje, šis albumas – gyvas įrašas, todėl tai dar viena puiki galimybė įsitikinti, kad Marcas Cohnas gyvai skamba tikrai puikiai.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *