Techno muzikos korifėjus Paulas Kalkbrenneris išleido naują EP

0

Speak Up

Albumo viršelis

Viena didžiausių Vokietijos techno muzikos žvaigždžių Paulas Kalkbrenneris penktadienį išleido metus lauktą EP, pavadintą „Speak Up“.

Pristatydami naujausią kūrėjo įrašą, leidėjai teigia, jog tai – grįžimas prie šaknų, ilgų naktų diskotekose ir tikrojo reivo. Ir nors Paulas visam pasauliui geriausiai žinomas dėl savo grandiozinio techno skambesio tinkamo net stadionams, šį albumą jis dedikuoja miesto naktiniam gyvenimui ir klubams.

Paulas Kalkbrenneris techno muzikos pranašu tapo Rytų Berlyne griuvant Berlyno sienai. Vienas ryškiausių jos pikų buvo itin sėkmingo filmo apie naktinį gyvenimą „Berlin Calling“ išleidimas, kuriame P. Kalkbrenner atlieka pagrindinį vaidmenį. Taip pat jis sukūrė platininiu tapusį filmo garso takelį.

Po kelerių metų žinomas prodiuseris ir didžėjus įkūrė nuosavą įrašų kompaniją „Paul Kalkbrenner Musik“, o 2015 m. pasirašė sutartį su viena įtakingiausių muzikos kompanijų pasaulyje „Sony Music“.

Paulo Kalkbrennerio indėlį į šiuolaikinę muziką įvertino ir Vokietijos vyriausybė. Jis buvo pakviestas surengti savo pasirodymą Berlyno sienos griūties jubiliejaus proga.

Lietuvoje ši šokių muzikos žvaigždė taip pat buvo sutikta išskėstomis rankomis. Į pernai Lietuvoje vykusį Paulo Kalkbrennerio koncertą menų fabrike „Loftas“ bilietai buvo išparduoti per rekordiškai trumpą laiką.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *