Su nauju albumu po 11 metų grįžę „Doves“ – pakeliui į UK TOP 40 viršūnę

Doves

Albumo viršelis

Prieš kelias savaites  manoMUZIKA rašė apie kultinių britpop atlikėjų „Doves“ sugrįžimą.

Hitų „Black and White Town“ bei „Here Goes The Fear“ kūrėjai savo naują įrašą (po 11 metų pertraukos) išleido praėjusį  penktadienį. Plokštelė, kurioje galima rasti 10 naujų kūrinių,vadinasi „The Universal Want“ ir yra jau penktoji britų diskografijoje.

Nuostabų albumą išleidę britai iškart susilaukė muzikos kritikų liaupsių. Tačiau tai – ne vienintelė gera žinia jiems. Suskaičiavus pusės savaitės pardavimus Jungtinėje Karalystėje, tapo praktiškai aišku, kad „The Universal Want“debiutuos perkamiausių albumų sąrašo viršūnėje. „Doves“ tapo nepralenkiami nei savo bičiuliams „Everything Everything“, nei naują albumą taip pat penktadienį išleidusiam Marilyn Mansonui.

Jeigu skaičiai pasitvirtins, „The Universal Want“ taps trečiuoju grupės įrašu, pasiekusiu UK TOP 40 viršūnę. Pirmą kartą Mančesterio trijulei tai pavyko padaryti 2002-aisiais su albumu „The Last Broadcast“, antrą – po trejų metų su plokštele „Some Cities“. Beje, 2009-ųjų metų grupės įrašas „Kingdom Of Rust“ pasiekė antrą perkamiausių albumų Jungtinėje Karalystėje vietą.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *