„The Flaming Lips“ klipas ir koncertas burbuluose

Dabartinė situacija iš atlikėjų reikalauja kantrybės ir kūrybiškumo, o 1983m. susikūrusiai Amerikiečių roko grupei iš Oklahomos „The Flaming Lips“ to tikrai netrūksta. Jie nepaliauja stebinti.

Septynetas – Wayne Coyne (vokalas, gitara, klavišiniai), Michael Ivins (bosinė gitara), Steven Drozd (gitara, klavišiniai), Derek Brown (gitara, klavišiniai), Jake Ingall (klavišiniai, gitara), Matt Duckworth Kirksey (būgnai) ir Nick Ley (perkusija) – nusprendė savo kūrinius atlikti būdami burbuluose, kaip ir jų klausytojai.

Pirmą kartą „The Flaming Lips“ burbulus išbandė dar vasarą populiarioje Stephen Colbert vakaro laidoje atlikdami „Race for the Prize“ , kur dar ir turėjo nedidelę auditoriją burbuluose.

Rugsėjį Jimmy Falon vakaro laidoje juose grupė atliko „God and the Policeman“.

Vėliau grupė žengė žingsnį tolyn ir prieš dvi savaites įgyvendino savo didelio koncerto burbuluose sumanymą. Pasirodymas vyko Oklahomoje, Criterion koncertų erdvėje. Jame visi žiūrovai ir grupės nariai muzika mėgavosi burbuluose. Koncertas buvo filmuojamas, o filmuotą medžiagą grupė pavertė kūrinio „Assassins of Youth“ vaizdo klipu. Įvertinkite, o dar neatradę šios grupės kūrybos – būtinai paklausykite bent paskutiniųjų grupės darbų:

 

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *