Naujas „Arctic Monkeys“ albumas – „ankstyvoje stadijoje“

0

Arctic-Monkeys

Arctic Monkeys

Arctic Monkeys“ būgnininkas Mattas Heldersas vakar vykusio „Instagram Live“ pokalbio metu atskleidė, kad grupė jau pradėjo dirbti prie naujo albumo.

Alexas Turneris ir co. paskutinį savo įrašą „Tranquility Base Hotel + Casino“ išleido 2017 m.

M. Heldersas vakar vakare pasakojo apie kai kurias „kliūtis“, su kuriomis grupė susidūrė per koronaviruso pandemiją, ir pažymėjo, jog „svarbiausia kliūtis –  išsiskyrimas ir negalėjimas būti kartu“. Čia pat Šefildo muzikantas pridūrė: „Mes visi trokštame kuo greičiau įrašyti naują albumą ir, net neabejoju, jeigu nebūtų pandemijos, tai būtų jau padaryta. Deja, dabar esame geografiškai atskirti“.

Tiesa, Helderso prisipažinimas įvyko po to, kai grupės vadybininkas Ianas McAndrewas atskleidė, jog pernai „Arctic Monkeys“ „kūrė naują muziką“. Tąkart I. McAndrewsas „Music Week“ kalbėjo apie grupės „Royal Albert Hall“ gyvą albumą ir paklaustas, ką dar yra nuveikęs, jis teigė, kad  „Grupės nariai dirba su muzika. Tikiuosi, kad kitais metais jie pradės kurti naujas dainas ir paskelbs apie albumo išleidimą “.

Nors McAndrewsas atskleidė, kad „grupė per pandemiją yra išsibarsčiusi po įvairiausius pasaulio <…>, visgi šie metai buvo labai džiugūs, nes „Arctic Monkeys“ dirbo su naujomis dainų idėjomis namuose“.

Tiesa, nei vienas iš „Arctic Monkeys“ nespekuliavo potencialia albumo pasirodymo data. Tikimasi, kad jis bus išleistas dar šiais metais. Naujasis albumas bus jau 7 grupės diskografijoje.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *