Ed Sheeran debiutinis albumas – UK TOP 40 karalius

Ed Sheeran albumo "+" viršelis

Jaunojo brito Edo Sheerano pirmasis albumas „+“ vakar debiutavo Jungtinės Karalystės perkamiausių albumų sąrašo viršūnėje.

Praėjusį pirmadienį išleisto disko „+“ per savaitę buvo nupirkta daugiau nei 100 tūkstančių kopijų ir to pakako, kad atlikėjo iš Sufolko debiutinis įrašas taptų šios savaitęs prestižinio savaitės topo karaliumi. Šis pasiekimas – tai savotiškas atlikėjo sėkmės tęsinys, mat sausio mėnesį Sheerano singlas „You Need Me“ debiutavo ketvirtoje, o po poros mėnesių išleista jo daina „The A Team“ (kurios vaizdo klipą galite peržiūrėti viršuje) – trečioje vietoje perkamiausiame Didžiosios Britanijos singlų TOP 40.

ManoMUZIKA primena, kad Edas Sheeranas, iki šiol yra savrankiškai išleidęs keturis nepilnus albumus (EP). Beveik visi bilietai į spalio menesį prasidėsiantį jo Jungtinės Karalystės koncertinį turą jau yra išpirkti.

Beje, perkamiausiame Didžiosios Britanijos albumų topo aukščiausiame dešimtuke be pirmoje vietoje debiutavusio Edo Sheerano galima sutikti dar kelias naujienas: tai 4 topo vietą užėmęs Laura Marling diskas „A Creature I Don’t Know“ ir į 10 vietą pakilęs rokerių „The Kooks“ naujausias albumas „Junk Of The Heart“

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *