Laimėkite 2 kvietimus į grupės Ewert and The Two Dragons koncertą!

Nuotr. Grupės archyvo

Nuotr. Grupės archyvo

Gegužės 7 dieną Vilniuje įsikūrusiame menų fabrike „Loftas” turėtų būti šilta. Čia savo išskirtinį pasirodymą surengs bene populiariausia Baltijos šalių grupė – estai „Ewert and The Two Dragons„. Sostinėje jie pristatys savo naujausią (dar vasario mėnesį išleistą) studijinį albumą „Circles”. Šiaurės baltų ketvertas savo naująjį įrašą pristatė Šiaurės Amerikos, Skandinavijos, ir Vakarų Europos muzikos mylėtojams. Pirmasis gegužės ketvirtadienis bus puiki proga su nauju „Ewert and The Two Dragons” albumu susipažinti ir mūsų šalies melomanams.

Į koncertą, kurio pagrindines vakaro žvaigždes apšildys šiauliečiai „Colours Of Bubbles„, sparčiai tirpstančius bilietus galite įsigyti Bilietų pasaulio kasose. Na, o tiems, kurie nori išbandyti sėkmės ir laimės faktorių, manoMUZIKA turi pasiūlymą. Mūsų redakcijos prizų lentynoje atsirado du bilietai į šauniųjų estų koncertą, kuriuos norėtume padovanoti savo skaitytojams. Užduotis – paprasta kaip niekada. Tereikia pasakyti, kodėl kvietimus į „Ewert and The Two Dragons” koncertą turėtume atiduoti BŪTENT JUMS.

Savo mintis ir argumentus, kodėl jums turėtų atitekti kvietimai, rašykite komentaruose straipsnio apačioje arba prie šio straipsnio mūsų paskyroje facebooke. Kam atiteks du kvietimai į kitą savaitę vyksiantį renginį paaiškės jau šį penktadienį. Su laimėtojais susisieksime asmeniškai, todėl nepamirškite įrašyti savo elektroninio pašto adreso.

Sėkmės žaidime!

„Ewert and The Two Dragons“ yra Europoje pripažinta ir melomanų mėgiama alternatyvaus post­brit­pop  grupė. Jų albumas „Good Man Down” tapo vienu perkamausiu visų laikų įrašu Estjoje ir leido grupei susišluoti gausybę apdovanojimų. Kolektyvas laimėjo „Tallinn Music Week“ ir „Skype“ teikiamą „Go Change the World” statulėlę, penkis prestižinius Estijos muzikos apdovanojimus 2012 m. ir prestižinį „European Border Breakers“ prizą festivalyje „Eurosonic“. Jų daina „Good Man Down” 2011 metais Estijos radijo stotyje „Raadio 2“ buvo pripažinta metų hitu.
Albumo „Circles” turas vasarį prasidėjo Filadelfijoje. Tris savaites praleidę užatlantėje , grupė jį pratęsė gimtajame Taline, kur „Nordea Concert Hall“ salėje buvo parduoti visi bilietai.
Prieš atvykdami į Vilnių muzikantai surengė koncertus Danijoje, Švedijoje, Prancūzijoje, Belgijoje, Nyderlanduose, Vokietijoje, Šveicarijoje, Austrijoje, Jungtinėje Karalystėje.

28 Komentarai apie “Laimėkite 2 kvietimus į grupės Ewert and The Two Dragons koncertą!

 1. Vyta says:

  neees… kazkam gi reik ji visgi padovanot

 2. Gerda says:

  Bilietai į koncertą turėtų atitekti man, nes tada į koncertą nusivesčiau draugę, kuri atvyktų „Drakoniukų” pasiklausyti net iš Čekijos

 3. Dina says:

  Labai noriu!!! 😀

 4. Greta says:

  Būtent, kad aš, nes praėjusiais metais baigiau VU estų kalbą ir galėčiau su grupe pabendrauti jų gimtąja kalba bei suburti lietuvių-estų, estų-lietuvių fanų klubą!

 5. Taurinta says:

  Tureciau laimeti butent as, nes nuo tada, kaip pirma karta juos isgridau ( rudeni) katedros aiksteje, iki pat dabar nenustoju ju klausytis, tai mano metu atradimas! begalo noriu dar karta juos isgirsti gyvai :))

 6. Eglė says:

  Begalo norėčiau, nes ši grupė sukuria tikrą šou, po kurio tu išeini ekstazėj, o ne šiaip grupė kuri ateina ir atgroja savo. Ši grupė yra viena iš mano mėgstamiausių, tad išgirdus ją gyvai pasikraučiau kuro likusiam savo parodų sezonui, kurį iliustruotų Ewert and The Two dragons grupės dainos! ^^

 7. Saulė says:

  Manau bilietų verti visi komentuojantys, bet juos laimėti norėčiau būtent aš, nes noriu juos duoti savo dukroms, kurios išties nori patekti į jų koncertą, ir padovanoti joms kupiną šiltų prisiminimų vakarą.

 8. Paulius says:

  Atsakimo nera

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *