Kvietimus į Colours of Bubbles naujo albumo pristatymą pasirinktame mieste laimėjo…

Colours of Bubbles

Colours of Bubbles

Išleidę nuostabų albumą „She is the Darkness“, Lietuvos indie roko pažibos „Colours of Bubbles“ leidžiasi į koncertinį turą. Albumo premjerai pasirinkę Panevėžio moterų koloniją, pristatę du gerbėjų puikai įvertintus singlus „Rusty Trombone“ ir „The Edge of the World„, paskyrę savo naująjį įrašą keturiems moterų tipams, šiauliečiai per artimiausius du mėnesius aplankys didžiausius Lietuvos miestus.

Portalas manoMUZIKA, ypatingai laukdamas pirmojo kolorsų pasirodymo sostinėje (kuris įvyks jau šį penktadienį), surengė konkursą ir savo skaitytojams padovanos du dvigubus kvietimus į grupės koncertą pasirinktame mieste.

Visų konkurso dalyvių paaiškinimai, kodėl jūs norite dalyvauti grupės koncerte – tiesiog puikūs ir nekelia klausimų. Visgi skambant „Colour of Bubble“ muzikai surengti burtai lėmė, jog kvietimus į koncertus laimėjo:

Karolina Maleckaitė (koncertas Kaune)

ir

Akvilė Gustaitė (koncertas Vilniuje)

Su laimėtojomis susisieksime asmeniškai. Ačiū visoms dalyvėms ir dalyviams ir iki susitikimo koncertuose!

Informaciją apie tai, kur vyks grupės „Colours of Bubbles“ koncertai, galite rasti ČIA.

Albumo „She is the Darkness“ recenziją skaitykite ČIA.

Žemiau – viso albumo „She is the Darkness“ perklausa.

10 Komentarai apie “Kvietimus į Colours of Bubbles naujo albumo pristatymą pasirinktame mieste laimėjo…

 1. Simona sako:

  Priklausau vienam iš apdainuotų moterų tipų ir koncerte noriu suprasti – kuriam. Labai tikiuosi, kad ne durnėms. Visada gera klausyti vyrukus iš mano įsimylėtų ir atrastų Šiaulių, todėl ten norėčiau jiems siųsti oro bučinius! Dar noriu gauti autografus ant būsimo kolekcinio kompaktinio disko, nes turiu juos VISUS. Klausiau spalvotų burbulų kai dar jie buvo nežinomi, neturėjo nė vieno albumo, o Julijus Aleksovas dar studijavo lietuvių filologiją!

 2. Laisvūnė sako:

  Noriu eiti į koncertą Kaune, nes tai mano mėgstamiausia Lietuvos grupė! Buvau ne viename koncerte dar eisiu į ne vieną. Kažkuo labai džiugina jų pasirodymų metu trykštanti energija ir labai domina ką naujo ir netikėto jie parodys naujojo albumo koncertinio turo metu.

 3. Rasa sako:

  Girdėjau per daug gerų atsiliepimų apie Kolorsus, kad dabar pražioplinčiau galimybę su jų kūriniais susipažinti gyvai. Juk gyvas koncertas tai toli gražu ne tas pats, kas dabar fone grojantis jų naujasis albumas per Spotify ir „lievas“ darbines kolonėles :( Mielai penktadienį Vilniuje pasikraučiau geros energijos prieš gan liūdnas savaitgalio orų prognozes!

 4. Karolina sako:

  Colours of Bubbles veiklą seku dar nuo tada, kai jie tik pradėjo veiklą ir dainas į frype mesdavo. Man labai patikdavo Let Go, bet ją gyvai jie grojo gal tik pirmus metus, porą kartų. Liūdėjau, kai Mindaugėlis iškeliavo užsienin, bet vis tiek džiaugiuos, kad vyrai nesustojo, sulaužė „3-metai-lietuviškai-grupei“ standartą ir rodo gerą lygį roko scenai. Jie užaugo ir mes jais didžiuojames dar labiau. Labai norėčiau pamatyti juos Kaune, kartu su savo tėčiu, kuris išgirdęs COBus be galo stebėjosi (ne tik dėl to, kad lietuviai, bet kad neįtikėtinai geri lietuviai). Ačiū, manoMuzika!

 5. Marija sako:

  Jau seniai klausau Colorsų, ir šitas albumas kol kas patinka labiausiai iš visų buvusių. Kadangi penktadieniui kaip tik dar neturiu planų, o kiek mačiau FB, į šį koncertą eis krūva draugų, mielai nueičiau ir aš! Į koncertą Vilniuje aišku!

 6. Monika sako:

  Nes pažįstu Julių ir noriu jam nusiųsti oro bučkį per koncertą Vilniuje!

 7. Akvilė sako:

  Meilė gerai, lietuviškai muzikai pasireiškia labai retai… kadangi atrasti ją be proto sunku. Šioj dykumoj atrandu Colours of Bubble – tai mano pasididžiavimas. Sostinėj noriu išgirsti tuos, kurie suteikia antrą kvėpavimą lietuviškai muzikai.

 8. Gintarė sako:

  Kolorsai yra viena iš tų kelių lietuviškų grupių, kurių koncerto visąlaik laibai laikiu. Man džiugu matyti kaip jie kyla muzikos pasaulyje. Be to, jų koncertai yra vieni iš tų, po kurių negali prašnekėti, nes nudainavai visą savo balsą. Noriu Vilniuj į jų koncertą, kad galėčiau pajust jų muziką

 9. Danguolė sako:

  Colours of Bubble man yra nauja muzika, kurią atradau tik praėjusiais metais. Norėčiau ją pažinti labiau, išgirsdama gyvai Klaipėdoje. Turiu tam pilną teisę dar ir todėl, kad esu moteris, svajonių moteris.

 10. šakės sako:

  visiškai neturit skonio muzikai ir jokio supratimo jeigu jūs žavi šie vidutiniokai…… apgailėtina

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *