Naujausias The XX albumas – antrąją 2017-ųjų savaitę

the-xx

The XX albumo „I See You“ viršelis

Panašu, kad 2017-ųjų Sausio 13-oji gali tapti laimingiausia žiemos diena melomanams. Praėjusią savaitę paaiškėjo, kad būtent sausio 13 dieną savo naujausius albumus išleis „Bonobo“ ir „Sohn„. Šiandien buvo paskelbta, kad tądien su naujausia savo plokštele sugrįžta ir gruodžio mėnesį mūsų šalyje koncertuosiantis britų kolektyvas „The XX„.

Naujausias „The XX“ albumas vadinsis „I See You“. Albumo viršelis – straipsnio viršuje, dainų sąrašas – apačioje. Trečiąjį studijinį Londono trijulės darbą prodiusavo Jamie Smith ir Rodaidh McDonald. Plokštelės dainos buvo įrašytos Niujorke, Reikjavike, Los Andžele ir Londone nuo 2014-ųjų kovo iki šių metų rugpjūčio.

Beje, šiandien „The XX“ pristatė ir pirmąją savo naujo albumo dainą „On Hold“. Kūrinį galite išgirsti ČIA.

Kaip jau daugelis grupės gerbėjų Lietuvoje žino, Romy, Oliverio ir Jamie trijulė prieš porą savaičių paskelbė ir savo europinio turo datas. Grupė tikrai užsuks ir į Lietuvą – „Compensa“ koncertų salėje savo pasirodymą ji surengs gruodžio 3 dieną. Visi bilietai į šį koncertą jau išpirkti.

„I See You“ – trečiasi grupės albumas. Paskutinis pilnas britų įrašas „Coexist“ buvo išleistas prieš 4 metus.  manoMUZIKA taip pat primena, kad už savo debiutinį 2009 metais išleistą albumą „The XX“ buvo apdovanota prestižiniu „Mercury“ prizu.

Naujojo albumo „I See You“ dainų sąrašas:

01 Dangerous
02 Say Something Loving
03 Lips
04 A Violent Noise
05 Performance
06 Replica
07 Brave For You
08 On Hold
09 I Dare You
10 Test Me

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *