Dar viena šventė: pavasarį – Rag’N’Bone Man koncertas sostinėje

ragnbone

Rag’N’Bone Man

Panašu, kad kitais metais Lietuvoje tiesiog lis kokybiška muzika. Ir jeigu kiti metai bus tokie pat lietingi kaip šie, geros muzikos turėtų būti tiek daug, kad vargu, ar visi ją mylintys žmonės spės aplankyti visus čia vykstančius koncertus.

Šiandien paskelbta, kad mūsų šalyje koncertuos hito „Human“ kūrėjas Rag’N’Bone Man. Jo koncertas sostinės „Compensa“ salėje numatytas ateinančių metų gegužės 1 dieną.

Bilietų į šį koncertą ieškoti bus galima jau nuo spalio 6 dienos.

Nors Rag’N’Bone kol kas yra išleidęs tik vieną albumą, tačiau atlikėjas, kurio tikrasis vardas Rory Grahamas, jau dabar gali pasigirti rimtais pasiekimais Jungtinėje Karalystėje.

Pasak oficialios Jungtinės Karalystės topų agentūros, Rag’N’Bone Man tapo greičiausiai debiutinį albumą pardavusiu vyru atlikėju per visą pastarąjį dešimtmetį. Tik trims atlikėjams pavyko savo debiutinio albumo parduoti daugiau. 2010-aisiais tai padarė „One Direction“ su albumu „Up All Night“ (jo buvo parduota 139 tūkst. kopijų), po metų – Rebecca Ferguson su debiutiniu LP „Heaven“ (128 tūkst.) ir Noel Gallagher’s High Flying Birds (123 tūkst).

Kad šie metai gali tapti Rag’N’Bone Man metais leidžia tikėtis ir faktas, kad Brit Awards ceremonijoje šis atlikėjas atsiėmė „Kritikų pasirinkimo“ bei „Muzikinio proveržio“ statulėles.

Debiutinis muzikanto albumas „Human“ tapo perkamiausiu įrašu Čekijoje, Prancūzijoje, Olandijoje, Airijoje, Škotijoje, Šveicarijoje ir Jungtinėje Karalystėje. o vien tik titulinė plokštelės daina net 8 šalyse tapo platininė.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *