manoATRADIMAS: Isaac Gracie

0

Isaac Gracie – visiškai naujas veidas manoMUZIKOJE. Šio jauno atlikėjo muziką pas mus galėjote išgirsti tik kartą klausydami rudeniško manoMIKSO, kuriame nuskambėjo brito melodija „All In My Mind“. Bet pradėkime nuo pradžiu.

Isaac Gracie gimė Londone, o nuo septynerių metų repetavo ir šešis kartus per savaitę pasirodydavo su „Ealing Abbey Choir“ choru. Sulaukęs dešimties dėl balso mutacijos jis chorą turėjo palikti ir ketino laukti aštuoniolikos metų, kad galėtų prisijungti prie grupės, kaip tenoras, tačiau atrado gitarą. Šio muzikos instrumento atsiradimas nulėmė tai, kad atlikėjas nuėjo visiškai kitu muzikos keliu – metė chorą ir pradėjo savo muzikinę karjerą.

Jaunasis atlikėjas (Isaac Gracie tik dvidešimt treji) pats mokėsi groti gitara, klausydamas tokių atlikėjų ir grupių, kaip Jeff Buckley, Radiohead ar Bob Dylan. Vėliau sekė mokyklinis muzikos konkursas, kuriame Isaac Gracie užėmė pirmąją vietą ir pirmieji blogos kokybės įrašai su per USB prijungiamu mikrofonu. Viena iš jo pirmųjų kompozicijų buvo intymi baladė „Last Words“, kurią Isaac Gracie paskelbė „Soundcloud“ platformoje ir iš karto susilaukė muzikos mylėtojų dėmesio.

Ši daina taip išpopuliarėjo, kad net įrašų kompanijos „Universal Music“ savininkas atskrido iš Los Andželo, kad pamatytų pirmajį Isaac Gracie koncertą Londone. Jis greitai pasirašė sutartį su „Virgin EMI“, metė kūrybinio rašymo kursus rytų Anglijoje ir visiškai pasinėrė į muziką. Tačiau ne viskas taip paprasta. Įsibegėjus atlikėjo muzikinei veiklai, nutrūko jo santykiai su mergina. Šie santykiai ir tai kas iš jų liko įkvėpė daugelį vėlesnių Isaac Gracie dainų, tokių, kaip „Silhouettes of You“, „The Death Of You & I“ ir kitas.

Šie jausmai paskatino atlikėją įrašyti debiutinį albumą. Kaip sako pats Isaac Gracie: „Aš nustačiau didelius lūkesčius sau ir norėjau, kad tai būtų geriausias visų laikų įrašas“. Albumas, kurio pavadinimas „Isaac Gracie“ pasirodė prieš kelias savaites, jame yra vienuolika atlikėjo kūrinių, kurie tikrai turėtų patikti lyriškos, melancholiškos su aštresniais priekoniais muzikos gerbėjams.

Visus debiutinio albumo kūrinius galite perklasyti „Spotify“ platformoje:


										 
									

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *