Nesibaigianti Oasis atsikūrimo istorija: Liamas kviečia Noelį sugrįžti į šeimą

liamnoel

Liamas ir Noelis Gallagheriai

Kalbos, apkalbos, spėjimai ir prognozės apie (galimą) „Oasis“ atsikūrimą netyla nuo pat grupės išsiskyrimo 2009-aisiais. Kartais jas pakursto mėnulio fazė, viena kita muzikos rinkoje sklandanti nuogirda, o kartais – patys broliai. Tiesa, dažniausiai – ektravagantiškasis grupės dainininkas, jaunoji Gallagherių atžala Liamas.

Šįkart ir vėl Liamas. Ir vėl socialianiai tinklai. Ir vėl ypatinguoju būdu.

Tiesa, skirtumas tas, kad atrodo,jog šis kartas (bent jau iš Liamo pusės) – jam nebūdingai nuoširdus.

Ir nepaisant to, kad Noelis yra „uždėjęs rimtą kryžių“ ant „Oasis“ užrašo, ne tik Jungtinės Karalystės rokenrolo scenos gerbėjai, bet ir milijonai „Oasis“ fanų visame pasaulyje laukia ką į Liamo „pasiūlymą“ atsakys Noelis.

Taigi, prieš porą dienų Liamas paragino Noelį ir vėl sujungti šeimas tam, kad būtų nutrauktas beveik dešimtmetį trunkantis brolių karas. Apie tai jaunesnysis brolis paskelbė savo Twitterio paskyroje, pasidalindamas savo šeimos atostogų nuotrauka. Beje, nežinantiems manoMUZIKA primena, kad Liamas visai neseniai atnaujino santykius su savo 21-erių metų dukra Molly.

Dalindamasis nuotraukomis L. Gallagheris prierašuose paakino brolį ir visą jo šeimą prisijungti ir laiką leisti drauge.

Tiesa, birželio pabaigoje Liamas twitteryje jau buvo pareiškęs, kad nori, jog „Oasis“ atsikurtų ir pakvietė Noelį tai padaryti kaip įmanoma greičiau.

Ką gi, „Oasis“ istorija tęsiasi. Kuo toliau – tuo įdomiau. Kamuoliukas Noelio pusėje. Laukiame, ką į tai atsakys pagrindinis „Oasis“ dainų kūrėjas.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *