Kitais metais – naujo Coldplay albumo įrašų pradžia

0

Coldplay_LIVE

Coldplay

Nors lapkričio 14 dieną kino teatruose rodytos „Coldplay“  dokumentinės juostos „A Head Full Of Dreams“ pabaigoje žiūrovai paliekami su dviprasmiška mintimi ir nežinomybe dėl grupės ateities, šiandien daugelis jų jau gali nusiraminti.

Chrisas Martinas ir kompanija tikrai neišsiskirsto. Priešingai, jau kitų metų pradžioje „Coldplay“ turėtų susirinkti studijoje ir pradėti įrašinėti savo naują albumą. Tai duodamas interviu patvirtino dokumentinės juostos režisierius Mattas Whitecrossas. Pasak jo, hito „Fix You“ kūrėjai nusprendė metus laiko pailsėti, atsipūsti nuo koncertų ir įrašų, tačiau tai toli gražu nereiškia, kad „Coldplay“ suka skirtingais keliais.

„Coldplay“ per savo karjerą išleido 7 studijinius albumus. Paskutinis įrašas – 2015-aisiais pasirodžiusi plokštelė „A Head Full Of Dreams“. Išleidusi savo septintą albumą grupė leidosi į koncertinį turą, pavadintą taip, kaip ir albumas. Šis turas pasaulyje pripažintas trečiu didžiausiu visų laikų turu. Jį pamatė daugiau kaip 5.5 mln. fanų visame pasaulyje.

Neseniai kino teatruose rodyto „Coldplay“ filmo „A Head Full Of Dreams“ manoMUZIKOS apžvalgą skaitykite ČIA.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *