Grammy apdovanojimuose – Childish Gambino triumfas

Grammy Award

Grammy

Šiąnakt Lietuvos laiku Los Andžele išdalinti prestižiniai „Grammy“ apdovanojimai. Jau 61-ą kartą vykusią ceremoniją šiemet vedė Alicia Keys, o jos metu ant scenos lipo net ir buvusio JAV Prezidento Barako Obamos žmona Michelle.

Kaip kasmet taip ir šiemet „Grammy“ neapsiėjo be skandalų. Pasisakymai apie moteris privertė savo postą palikti JAV įrašų asociacijos vadovą Neilą Portnow, o savo pasirodymus ceremonijos metu surengti atsisakė tokie atlikėjai kaip Childish Gambino, Kendrikas Lamaras, Drake’as ar Ariana Grande.

Ir vis dėlto, nepaisant visų plonybių, apdovanojimai įvyko, o juose būta visai nemažai pozityvių dalykų. Todėl manoMUZIKA, tradiciškai nesidairydama į užkulisius, tiesiog žvelgia į laimėtojų gretas.

Šiemet „Grammy“ lyderiai buvo Kendrickas Lamaras (pretendavęs į 8 statulėles) ir Drake’as (nominuotas 7 kategorijose).

Net 4 prestižinius „Grammy“ susišlavė Donaldas Gloveris, pasauliui geriau pažįstamas Childish Gambino pseudonimu. Žinoma, pagrindinė jo triumfo priežastis – viena geriausių 2018-ųjų metų dainų „This Is America“. Šis kūrinys pripažintas geriausia metų daina, geriausiu repo atlikimu, o jam nufilmuotas video gavo statulėlę geriausio metų vaizdo klipo kategorijoje.  Tiesa, pats atlikėjas ceremonijoje nepasirodė.

Vieną svarbiausių apdovanojimų, statulėlę už geriausią metų albumą „Golden Hour“, laimėjo JAV kantri muzikos atlikėja Kacey Musgraves. Ji taip pat buvo apdovanota ir geriausio kantri albumo kategorijoje.

Apdovanojimas už geriausią metų repo albumą pasiėmė Cardi B, statulėlė už geriausią R&B  įrašą atiteko jaunai JAV atlikėjai H.E.R. Lady Gaga ir Bradley Cooperis atsiėmė prizą už geriausią pop duetą, kūrinį „Shallow“.

Beckas už albumą „Colors“ laimėjo apdovanojimą geriausio alternatyvaus albumo kategorijoje. Už geriausią roko kūrinį „Masseduction“ „Grammy“ statulėlė atiteko St. Vincent

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *