Paskutinę pavasario dieną pasirodys filmas Rocketman – juosta apie Eltono Johno gyvenimą

0

Eltono Johno gerbėjai turi dar daugiau priežasčių laukti pavasario. Gegužės 31 d. viso pasaulio kino teatruose pasirodys kino filmas „Rocketman„.

„Rocketman“ – tai filmas, pasakojantis E. Johno karjeros istoriją nuo pat dainininko jaunystės metų iki šiandienos. Čia pasakojmas visas atlikėjo kelias į sėkmę, jo priklausomybės ir asmeninės dramos.

„Rocketman“ nebus įprasta biografinė juosta apie žymų muzikantą. Bent jau kol kas atrodo, kad didžiuosiuose ekranuose išvysime kupiną fantazijos ir dramos miuziklą.

Filmo režisierius – Dexteris Fletcheris. Tai vienas iš tų žmonių, kurio dėka dienos šviesą išvydo „Queen“ biografinė juosta „Bohemian Rhapsody“.

Filmas apie Eltoną Johną kuriamas nuo 2012 m. Tačiau tik prieš metus buvo atskleista, kad E. Johną filme įkūnys aktorius Taronas Egertonas.

Pavadinimas „Rocketman“ pasirinktas neatsitiktinai. Tai – viena žymiausių atlikėjo dainų, kurią muzikantas drauge su ilgamečiu savo kolega Barnie Taupinu, parašė dar 1972 m. Ši daina buvo įkvėpta trumpos istorijos „The Rocket Man“ iš Ray‘aus Bradbury knygos „The Illustrated Man“, kuri turi tam tikrų lyriškų panašumų su Davido Bowie daina „Space Oddity“. Žurnalo „Rollingstone“ sudarytame tope daina „Rocket Man“ pateko į 500 geriausių visų laikų kūrinių.

Vakar vakare filmo „Rocketman“ ofiaicalioje facebook paskyroje buvo pasidalinta video, kuriame – apie filmą ir jo užkulisius kalba pagrindinis juostos aktorius ir kūrybinė grupė.

Rocketman_POSTER

Filmo plakatas

Komentaras apie “Paskutinę pavasario dieną pasirodys filmas Rocketman – juosta apie Eltono Johno gyvenimą

  1. XS says:
    0

    Super filmas. Visiems rekomenduoju

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *