Naujas „Flying Lotus“ kūrinys „Fire Is Coming” ir žinios apie šeštąjį albumą

Amerikietis reperis iš Los Andželo „Flying Lotus“ ( tikrasis vardas – Steven Ellison) yra ir prodiuseris, muzikantas, DJ, muzikos filmams autorius.  Jis pastaraisiais metais daug dirbo su kitais projektais: kūrė muziką naujam filmui „Perfect“ ir Donaldo Gloverio FX serijoms „Atlanta“. Taip pat Steven Ellison pasirodė filme „Game over, Man“.

Kaip „Flying Lotus“ pastaruoju metu Steven’as dalinosi kūriniu „Quarantine“ ir ištraukomis iš „Blade Runner Black Out 2022“ garso takelio. Vakar socialiniuose tinkluose atlikėjas paskelbė gerbėjų taip lauktą naujieną apie naująjį, jau šeštąjį savo albumą – „Flamagra“. Albumas bus leidžiamas WARP kompanijos ir pasirodys jau gegužės 24 d.  Šeštojo albumo „Flamagra“ pristatymui atlikėjas pasirinko „įkalbėtą“ kūrinį „Fire Is Coming” ir sako, jog tai priebėga nuo skausmo bei bandymas gauti geriausią, ką jis gali duoti.

Oficialų kūrinio video režisavo pats Steve’as ir David’as Firth’as. Jame vilko personaže pasirodo David’as Lynch’as, kuris pasakoja istoriją vilkiukams.

Žiūrime, vertiname ir laukiame kitų albumo kūrinių.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *