Pornhub idėja – techno muzikos festivalis

0

pornhub

Pornhub

Pornhub nevengia įdomių sprendimų, susijusių ne tik su vizualiąja medžiaga suagusiems, bet ir su muzika.

Vienas iš tokių sprendimų buvo reperiui Kanye West padovanoti narystę visam gyvenimui. Jam taip pat buvo pasiūlyta vesti „Pornhub“ apdovanojimus, savo paskyrose patalpinti UK uždraustus video, o vėliau – paskelbti apie Valentino dienos albumą su kitais rap muzikos atlikėjais.

Šį kartą jie žengia dar giliau. Tiesa, ne į pornografijos, bet į muzikos rinką. „Pornhub“ paskelbė, jog jau vasarą surengs vienos dienos unikalų festivalį. Festivalis vyks Jungtinėse Amerikos Valstijose, Los Andžele, Californijoje – ką galėtume pavadinti filmų suaugusiems namais. Dar vienas „netikėtas sutapimas“ – faktas, kad festivalis vyks Birželio 9-ąją – dieną, kuri neoficialiai yra vadinama Nacionaline sekso diena. Taigi, konceptualumas išlaikytas, o kas ten vyks – vieni „Pornhub“ kūrėjai težino.

Pornhub žada, kad renginyje savo pasirodymus surengs žinomi house ir techo muzikos DJ, bei paskelbė pirmuosius vardus: Carl Cox, Green Velvet, Skream (Skream If U Wanna Go Faster set), Daniel Wang, Heartthrob, Pillowtalk, Horse Meat Disco (Sleazy Studio 54 set), Thugfucker, Lovefingers, Fuck Buttons, DJ Deep and DJ Minx. Taip pat siekia sekti pranešimus, nes jų bus dar daugiau ir patenkins įvairiausius skonius.

Ką ten bus galima rasti be muzikos, ko gero, pasakoti nebereikia. Tačiau jei mėgstate tokį žanrą (iš visų jo pusių), pradėkite taupyti pinigus ir ruoštis. Nes birželio 9 dieną Amerikoje tikrai bus reikalų;)

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *