Rudenį Vilniuje lankysis sunkiosios muzikos legendos „Sunn O)))“

sunn_o

Sunn O)))

Panašu, kad šis ruduo bus itin turiningas sunkiosios muzikos mėgėjams. Šiandien viešojoje erdvėje pasklido žinia, jog spalio 13 d. Vilniuje, klube „Kablys“ pasirodymą surengs drone metal pionieriai ir vėliavnešiai „Sunn O)))“. Tie, kam šio kolektyvo kūryba yra žinoma, puikiai supranta kokia puiki žinia tai yra!

„Sunn O)))“ skleidžiamos vibracijos yra ne ta muzika, kurią galima lengvai suprasti ir priimti ir kaip tik todėl jų neišgirsite per radiją ar televiziją. „Sunn O)))“ kūryba – tai tamsi ir intensyvi drone, noise, avangardinio džiazo ir minimalistinės muzikos sintezė, plečianti muzikos, kaip meno formos, ribas ir laužanti įprastus sunkiosios muzikos standartus.

Balandžio 26-ąją pasirodė naujasis „Sunn O)))“ albumas „Life Metal“. Jį grupės branduolys Stephen O’Malley ir Greg Anderson, kartu su prodiuseriu Steve Albini (dirbusiu su „Pixies“, „Nirvana“, „PJ Harvey“, „Neurosis“ ir kitais) įrašė į magnetinę juostą naudodami tik analoginę techniką. „Life Metal“ – pirmasis darbas po ketverių metų pertraukos ir pirmasis iš dviejų albumų, kuriuos grupė yra pažadėjusi šiemet. Antrojo šiais metais pasaulį išvysiančio albumo „Pyroclasts“ pasirodymo data dar neskelbiama.

Kaip suprantate, „Sunn O)))“ yra itin nišinis kolektyvas, tačiau per du kūrybinio darbo dešimtmečius jie užsidirbo gerbiamą vietą sunkiosios muzikos Olimpe. Žmonės ir internetas kalba, jog „Sunn O)))“ koncertai yra audiovizualinė patirtis, kurios neįmanoma iki galo suprasti vient tik klausant grupės įrašų. Šią muziką reikia pajusti ir išgyventi gyvai. Todėl visi, kuriems tamsa nesvetima ir kuriems negaila ausų būgnelių, yra kviečiami spalio 13 d. Vilniaus klube „Kablys“ kartu patirti „Sunn O)))“ garso magiją.

Bilietus galite įsigyti čia.

 

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *