Rudens pradžioje – 7 metus lauktas naujas „Keane“ albumas

Keane

Grupė „Keane“

Britiško piano roko mylėtojams – išskirtinė proga džiaugtis. Hito „Somewhere Only We Know“ kūrėjai, grupė „Keane“ pagaliau oficialiai paskelbė apie savo naujo albumo pasirodymą. Įrašas, kurio grupės gerbėjai laukia jau seniai, bus išleistas rugsėjo 20 dieną.

Naujoji grupės plokštelė vadinsis „Cause and Effect“. Ji pasirodys praėjus 7 metams nuo paskutinio „Keane“ albumo „Strangeland“ išleidimo. Ilgai tylėjęs Tomo Chaplino ir Timo Rice’o Oxley kolektyvas jau nuo metų pradžios sugrįžo į aktyvią muzikinę veiklą ir paskelbė apie būsimo įrašo pasirodymą.

1995 metais susikūrusi grupė „Keane“ iki šiol yra išleidusi keturis studijinius albumus ir susišlavusi šūsnį muzikinių apdovanojimų. Didžiosios Britanijos muzikos kritikai „Keane“ sugrįžimą jau dabar vadina vienu svarbiausių šių metų muzikinių įvykių.

Beje, grupė „Keane“ jau pradėjo organizuoti ir naujo albumo prsitatymo turą. Kol kas paskelbtos tik Jungtinės Karalystės ir užatlantės valstybių datos. Tačiau net neabejojama, kad netrukus bus paskelbtos ir kitos Europos šalys, kurias, pristatydami naująjį įrašą, ketina aplankyti šis Anglijos ketvertas.

Muzikos statistikos sekėjams ir skaičiuotojams „Keane“ albumo pasirodymas turėtų tapti taip pat išskirtiniu, mat tą pačią dieną išleidžiamas ir Liamo Gallagherio naujausias albumas. Taigi, senieji brit popo korifėjai kausis dėl aukščiausios Jungtinės Karalystės perkamiausių albumų čarto pozicijos.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *