„ABBA“ sugrįžimas: 5 naujos dainos – jau kitais metais

+1

ABBA

Grupė „Abba“

Dar 2018-aisiais „ABBA“ paskelbė apie grupės atsikūrimą. Tai turėjo įvykti po 35 metų nuo jos iširimo. Tąkart ketveriukė savo paskyrose socialiniuose tinkluose išplatino laišką, kuriame teigia, jog jau netrukus pasaulį turėtų išvysti pora naujų grupės dainų.

„Sprendimas leistis į tolimesnę veiklą kartu buvo priimtas po ABBA avataro projekto. Visi pajutome, kad po 35 metų pertraukos būtų ir vėl labai smagu sujungti pajėgas ir užsidaryti studijoje“, – rašoė grupė savo laiške gerbėjams.

Deja, tiek 2018-aisiais, tiek ir po metų grupė vis nukeldavo savo atsikūrimą, teigdama, kad ji susiduria su įvairiomis techninėmis kliūtimis. Galiausiai buvo nutarta atsikurti 2020-aisiais. Tačiau šie metai buvo „sugadinti“ koronaviruso krizės.

Laimei „ABBA“ atsikūrimo planai nebuvo pakasti giliai po žeme, o visai neseniai buvo paskelbta, kad 2021-ieji bus būtent TIE METAI, kai legendinis Švedijos ketvertas grįš į sceną. Negana to, paaiškėjo, kad „ABBA“ sugrįžimas bus paženklintas net 5 naujomis dainomis.

„Reasons To Be Cheerful“ podcast’o bendražygis Geoffas Lloydas paaiškino, kalbėdamas su „The Independent“ teigė: „Aš turėjau galimybę valandą laiko kalbėtis su Björnu Ulvaeusu iš „ABBA“ per„ Zoom “. Jis izoliavosi savo turimoje saloje šalia Stokholmo. Björnas prisipažino, kad „ABBA“ įrašė penkias naujas dainas, kurios turėjo būti išleistos dar praėjusių metų pabaigoje… Dėja, dėl techninių priežasčių ir pandemijos viskas atidėta. Bet jis man pažadėjo, kad naujoji „Abba“ muzika pasirodys 2021 m.“

Kaklbėdamas apie naujus kūrinius Ulvaeusas dar anksčiau yra užsiminęs, kad dalis naujos kūrybos skambės kaip „šokinė moderni popmuzika, kita – primins nesenstančią ir labiau atspindinčią ankstesnę „ABBA“ kūrybą“.

Taigi, laukiam kitų metų ir atgimstančių senų (bet dar neužmirštų) legendų.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukeliai pažymėti *